Платформа пам’яті «Меморіал» презентувала нову версію сайту

Платформа пам’яті «Меморіал» презентувала нову версію сайту

11 Квітня 2025
0
671
11 Квітня 2025
14:16

Платформа пам’яті «Меморіал» презентувала нову версію сайту

0
671
Серед оновлень — цифровий архів історій зі зручним інтерфейсом, нові функції пошуку історій за категоріями, тексти пам’яті та спецпроєкти, розділ з досвідами меморіалізації, ініціативи пам'яті, які втілюють рідні та побратими загиблих, та сторінка донатів.
Платформа пам’яті «Меморіал» презентувала нову версію сайту
Платформа пам’яті «Меморіал» презентувала нову версію сайту

Команда Платформи пам’яті «Меморіал» презентувала нову версію національного диджитал-меморіалу. Про це повідомила пресслужба ініціативи.

Серед оновлень на memorial.ua — цифровий архів історій з відео, фото, текстами, нові функції пошуку історій за категоріями, тексти пам’яті та спецпроєкти, розділ з досвідами меморіалізації, ініціативи пам'яті, які втілюють рідні та побратими загиблих, та сторінка донатів.

Під час презентації платформи голова ГО «Меморіал» Гаяне Авакян прозвітувала про роботу та фінансування організації за останні шість місяців.

Так, за цей час команда назвала 1422 нових імен, створила 32 відео пам’яті, набрала 52 мільйони переглядів у соцмережах і 309 тисяч на сайті, створила чотири спецпроєкти пам’яті для медіа та 261 історію для трансляцій у публічних просторах, провела 14 подій і виставок за кордоном та презентувала дві документальні стрічки.

Під час кампанії «Донат на пам’ять» українці підтримали «Меморіал» на суму 2,6 мільйона гривень, з яких 1,8 мільйона. Усі звіти організації можна переглянути на платформі.

«Ми запустили кампанію “Донат на памʼять” з вірою, що пам’ять важлива для українців. І нас почули. За пів року до нас долучилися тисячі людей, 72 амбасадори відкрили свої дружні банки, а 189 людей стали хранителями пам’яті, підтримуючи нас щомісяця. Це не просто донати — це довіра і велика відповідальність для нас, яка допомагає команді продовжувати роботу і називати нові імена», — сказала співзасновниця Гаяне Авакян. 

Команда Агенції медійного росту «Або» створила Платформу «Меморіал» у березні 2022 року. Відтоді вона стала громадською організацією, яка документує історії загиблих українців. Наразі сайт містить майже 10 тисяч історій цивільних та військових.

Нагадаємо, у грудні ми повідомляли про те, що Платформа «Меморіал» підготувала спецпроєкт «Сила ідентичності», присвячений пам’яті полеглих на війні творців кобзарської культури. У спецпроєкті висвітлили історії Данила Мельника, Григорія Матяша, Ігоря Суботяка та Сергія Павліченка.

Раніше «Меморіал» також презентував спецпроєкт «Люди, які працюють зі смертю», який містить сім особистих досвідів тих, хто у своїй роботі, службі чи волонтерській діяльності щодня стикається з трагедією втрати. Усі матеріали проілюстрували художники.

Фото: «Меморіал»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
671
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду