До 27 червня – реєстрація на практичні інтенсиви з Юрієм Ніколовим

До 27 червня – реєстрація на практичні інтенсиви з Юрієм Ніколовим

20 Червня 2024
324
20 Червня 2024
17:26

До 27 червня – реєстрація на практичні інтенсиви з Юрієм Ніколовим

324
Результат відбору буде оголошено не пізніше 2 липня 2024 року.
До 27 червня – реєстрація на практичні інтенсиви з Юрієм Ніколовим
До 27 червня – реєстрація на практичні інтенсиви з Юрієм Ніколовим

Агенція розслідувань «Слідство.Інфо» у співпраці з медіа «Наші гроші» проведе два 5-денні практичні інтенсиви для журналісток/-ів, які хочуть поглибити свої навички розслідування корупції в найпопулярніших закупівлях та найбільших будівельних кошторисах. 

Дати: 8–12 та 15–19 липня 2024 року. Місце проведення буде повідомлено відібраним учасницям/-кам.

У межах зазначених програм відібрані кандидати навчатимуться під керівництвом редактора сайту «Наші гроші» Юрія Ніколова та журналістки сайту «Наші гроші» Анни Сороки. Формат інтесиву (investigative news laboratory) передбачає навчання через роботу, тож учасниці/-ки шукатимуть, аналізуватимуть та писатимуть новини та розслідування, найкращі з яких будуть опубліковані. За результатами інтенсиву учасникам може бути запропонована постійна робота у розслідувальницьких редакціях.

Взяти участь у інтесиві можна, заповнивши анкету-заявку за покликанням до 27 червня 2024 року включно.

Група учасниць/-ків (по 8 осіб) формується на конкурсній основі. Кандидаток/-ів може бути запрошено на коротке онлайн-інтерв’ю.

Результат відбору буде оголошено не пізніше 2 липня 2024 року. Організатори залишають за собою право повідомити про результат лише відібраним учасникам / учасницям та не пояснювати причин такого рішення.

Участь у інтесиві безкоштовна. Проживання та компенсацію транспортних витрат для учасниць/-ків з інших міст забезпечують організатори. 

Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до менеджерки «Слідства.Інфо» Марини Логачової: logachova.maryna@gmail.com.  

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
324
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду