Мультимедійна платформа іномовлення оприлюднила дані про свої зарплати
Мультимедійна платформа іномовлення оприлюднила дані про свої зарплати
Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України», яке перебуває в підпорядкуванні Міністерства культури та інформаційної політики, у відповіді на запит видання «Главком» повідомило про свої зарплати.
Так, за словами т. в. о. гендиректора Артема Вишневського, у штаті ДП «МПІУ» нині працює вісім керівників і 52 співробітники менеджменту. За 2022 рік керівники підприємства отримали 7,23 млн грн, а за наступний — 8,47 млн грн. Водночас весь менеджмент заробив 15,23 млн грн і 28,54 млн грн, відповідно.
Загалом у 2022 році компанія отримала з бюджету 382,9 млн грн. З них 165 млн грн використали на виробництво контенту для марафону «FreeДом», а ще 147,6 млн грн — на роботу приватних медіагруп, що беруть участь у створенні контенту.
У 2023 році фінансування держави склало 537,22 млн грн. Ця сума включає виробництво телепрограм і трансляцію «FreeДом», а також забезпечення діяльності ДП «МПІУ».
На 2024 рік передбачено 1,25 млрд грн, більшу частину з яких (738 млн грн) планують витратити на проєкт «Єдині новини» та марафон «FreeДом».
Фактичні дані щодо витрат бюджетних коштів, а також зарплат керівництва та менеджменту за 2024 рік підприємство надасть за результатами складання звітності у I кварталі 2025-го.
Скриншот відповіді ДП «МПІУ» /«Главком»
- Читайте також: Юлія Островська, «Дім» і «FreeДом»: «Це взагалі не питання: дрони чи серіали. І дрони, і серіали
Раніше ми писали про те, що в березні державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» уклало низку угод на виготовлення та поширення протягом 2024 року контенту для телемарафонів «Єдині новини #UAразом» та «FreeДом». Їхня загальна сума становить 568 млн грн. Загалом, за підрахунками журналістів, з початку широкомасштабного вторгнення ДП «МПІУ» і державний телеканал «Рада» вже заплатили виробникам контенту для марафонів 1,21 млрд грн.
Читайте також:
- 842,2 млн гривень витратила держава у 2023 році на контент для «Єдиних новин» та марафону «FreeДом»
- КМІС: Довіра до національного телемарафону знизилась до 36%
Фото: ДП «МПІУ»