USAID підтримав розробку українського телесеріалу «40 днів кохання»

USAID підтримав розробку українського телесеріалу «40 днів кохання»

21 Грудня 2023
920
21 Грудня 2023
15:30

USAID підтримав розробку українського телесеріалу «40 днів кохання»

920
Серіал розповідатиме про згубність впливу кремлівської пропаганди.
USAID підтримав розробку українського телесеріалу «40 днів кохання»
USAID підтримав розробку українського телесеріалу «40 днів кохання»

Телесеріал «40 днів кохання» став переможцем конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA+: Media Matters. Днями засновниця компанії та продюсерка Ольга Журженко підписала офіційну угоду з USAID, повідомляє пресслужба UKRKINO.  

 «Телесеріал “40 днів кохання” було відібрано на умовах відкритого конкурсу минулого року. Це був перегляд результатів попереднього конкурсного відбору, скасованого через початок війни. Його фіналістам було запропоновано оновити свої заявки. “40 днів кохання” спершу розповідав про повстання у Кенгірі у 1954 році, а після лютого 2022 року у нього з’явилася сучасна сюжетна лінія. У такому оновленому вигляді проєкт повторно пройшов конкурс і опинився у п’ятірці переможців. За попереднім задумом, мова йде про шість серій по 45 хвилин.  

USAID вперше обирає для підтримки такий глобальний проєкт на подібну тематику», — йдеться у повідомленні.  

Ольга Журженко розраховує на співпрацю з українськими телеканалами та VOD, а також із телеканалами та VOD європейських країн. «Цей серіал потрібен зараз, щоб і в Україні ,і за кордоном стало зрозуміло, як глибоко сидить пропаганда та абсурд радянських методів промивання мозків у пострадянській людині. І саме високоякісний міжнародний серіал надає можливість зробити наш меседж таким привабливим та доступним, щоб він привернув увагу широкої аудиторії», — переконана продюсерка 

Сценарист, продюсер, контентстратег різних медіаплатформ та консультант з питань контенту проєкту «Трансформація комунікацій» (ТСА), USAID Адам Сігел переконаний, що зараз, коли війна руйнує наші фундаментальні людські якості — співчуття і порядність, ми потребуємо історій, які приносять розраду, показуючи, як люди можуть жити серед жаху та спустошення.  

«Серіал “40 днів кохання” пропонує переконливу розповідь про те, як любов необхідна для виживання. По суті, йдеться про те, як наші стосунки з тими, кого ми любимо, і з самими собою прокладають шлях до справжньої свободи. Це справедливо для людей, які живуть під час повстання в ГУЛАГу в 1954 році або облоги Києва в 2022 році. Вони відкривають для себе, що не стіни і не ворог утримують їх. В'язниці їхнього розуму заважали їм пізнати справжню свободу. Любов підніме наших героїв з їхнього самообмеження, щоб вони могли твердо стояти на ногах у боротьбі за виживання», — каже Адам Сігел.  

Режисерка Дар’я Онищенко зауважує: «В своїх інших фільмах я вже зверталась до теми загрози російської пропаганди. Ця тема дуже хвилює мене і зараз в умовах війни, бо, на мою думку, ця загроза недооцінюється європейцями й досі. В “40 днів кохання” я бачу можливість цікаво показати міжнародному глядачу, як функціонує пропагандистська машина Кремля, скільки лиха вона вже наробила в минулому і які загрози ця пропаганда несе для всієї Європи зараз”. 

Коментуючи свій вибір проєкту, команда ТСА зазначила, що сучасна Україна продовжує боротьбу з наслідками колоніальної свідомості, яка існує в пострадянському просторі й досі, бо, незважаючи на колективні зусилля, деякі українці під впливом ностальгії та маніпуляцій усе ще піддаються пропаганді Кремля. 

«Ми підтримали серіал “40 днів кохання”, оскільки він має на меті допомогти українцям розпізнавати та орієнтуватися в маніпулятивних наративах. Наша мета очевидна: підвищити обізнаність та стійкість українців проти кремлівської пропаганди.  Ми твердо віримо, що “40 днів кохання” підвищить опір та сприятиме стійкості проти дезінформації та маніпуляції», — вважають представники ТСА.    

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
920
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду