ГО «УААСП» оголосила про початок співпраці з Tavr Mediа та іншими радіостанціями

ГО «УААСП» оголосила про початок співпраці з Tavr Mediа та іншими радіостанціями

30 Червня 2023
3086
30 Червня 2023
15:20

ГО «УААСП» оголосила про початок співпраці з Tavr Mediа та іншими радіостанціями

3086
Ліцензійну угоду на використання авторських творів підписали 20 радіостанцій.
ГО «УААСП» оголосила про початок співпраці з Tavr Mediа та іншими радіостанціями
ГО «УААСП» оголосила про початок співпраці з Tavr Mediа та іншими радіостанціями

Громадська організація «Українська агенція з авторських та суміжних прав» (ГО «УААСП») розпочала співпрацю з радіостанціями  Tavr Mediа, ТРК «Люкс», Медіахолдингу «Розвиток» та низкою інших радіомовників України. Цій події, як зазначили на сайті організації, передували майже 4 роки боротьби за отримання акредитацій та підписання кількох меморандумів про співпрацю.

«Ми вважаємо ГО "УААСП" найбільш серйозним гравцем на ринку. У мене є оптимістичні передчуття щодо цієї співпраці. Ми — цивілізований гравець і наша мета — виплачувати винагороду авторам», — зазначив очільник Tavr Mediа Ігор Чернишов.

Наразі ГО «УААСП» підписала угоди з дев’ятьма радіостанціями Tavr Mediа: «Хіт FM», «Наше радіо», «Мелодія FM», «Radio Relax», «Класик Радіо», «Radio Jazz», «Радіо Рокс», «KISS FM» та «Радіо Байрактар». А також з двома мовниками Медіахолдингу «Розвиток»: «Авторадіо» та «Радіо П'ятниця», — і ТРК «Люкс», що налічує три радіостанції: «Радіо Максимум», «Nostalgie» та «Люкс FM».

Крім вищезгаданих мовників, організація також розпочала співпрацю з такими радіостанціями: «Накипіло», «Memory of Ukraine», «Urban Space Radio», «Західний полюс», «Радіо 7», «Пісня радіо». 

Це перші 20 радіостанцій, з якими організація підписала ліцензійну угоду на використання авторських творів та договір про отримання  справедливої винагороди за суміжні права. Віднині автори ГО «УААСП», чиї композиції є в ротації цих радіомовників, почнуть отримувати справедливу винагороду (роялті) за свою музику.

«Я щиро вдячний всім керівникам радіостанцій та власникам бізнесу, які обирають європейський сценарій ведення бізнесу. Зокрема представникам Tavr Mediа за протекцію, модерацію та просування підписання угоди з ГО "УААСП", завдяки якій автори України та світу, що передали свої права на управління нашій організації, будуть отримувати справедливу винагороду за використання їхніх творів в етерах радіостанцій», — прокоментував подію генеральний директор ГО «УААСП» Валерій Харчишин.

Нагадаємо, нещодавно ГО «УААСП» також оголосила про початок співпраці з мережею «Сільпо», концертною агенцією PMK Event Agency та фестивалем Atlas.

ГО «УААСП» — перша та єдина в Україні організація колективного управління (ОКУ) авторськими правами на музичні та драматичні твори, що визнана світовим товариством авторів CISAC та є повноцінним членом глобальної конфедерації. Завданнями агенції є збір, розподіл і виплата авторської винагороди для митців України та світу, а також юридичний захист інтересів авторів. Каталог організації на сьогодні налічує понад 4000 українських авторів та десятки тисяч їхніх творів, а також майже весь світовий репертуар, що налічує понад 100 мільйонів творів.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3086
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду