Уряд ухвалив Стратегію комунікації з питань євроінтеграції

Уряд ухвалив Стратегію комунікації з питань євроінтеграції

9 Грудня 2022
949
9 Грудня 2022
20:23

Уряд ухвалив Стратегію комунікації з питань євроінтеграції

949
Документ, зокрема, передбачає моніторинг та протидію дезінформації, спрямованої на дискредитацію курсу України на членство в ЄС.
Уряд ухвалив Стратегію комунікації з питань євроінтеграції
Уряд ухвалив Стратегію комунікації з питань євроінтеграції

Кабінет міністрів України ухвалив Стратегію комунікації з питань європейської інтеграції України до 2026 року, а також операційний план реалізації Стратегії (2022-2024). Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

Документ створили МКІМП та Офіс віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції на виконання Плану заходів з реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

«На четвертий місяць повномасштабного вторгнення Росії Україна отримала те, на що вже давно заслуговувала, — статус кандидата на членство в Європейський Союз. Кожен подальший крок на шляху до членства потребуватиме чіткої, потужної комунікації як всередині країни, так і з державами-членами ЄС. Маємо забезпечити належне інформування про реформи, які здійснила та здійснює Україна в умовах повномасштабної війни Росії», — прокоментувала віцепремʼєр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Головною метою Стратегії є підтримка курсу на вступ України до ЄС. Це передбачає скоординовану та системну комунікацію держави з громадянами на міжнародному загальнонаціональному рівні, а також на рівні місцевого самоврядування. Зокрема, йдеться про комунцікацію щодо:

• суті державної політики у сфері європейської інтеграції на основі виконання Угоди про асоціацію та інших договорів між Україною та ЄС, секторальної інтеграції України до політичного, економічного, культурного простору ЄС;

• ключових етапів реалізації цієї політики;

• розподілу відповідальності за виконання складових державної політики;

• результатів і впливу на життя кожного громадянина цієї політики;

• моніторингу та протидії дезінформації, спрямованої на дискредитацію курсу України на членство в ЄС.

Для реалізації стратегії передбачається залучення державних органів та установ, органів місцевого самоврядування, співпраця та партнерські проєкти з бізнесом, медіа, аналітичними центрами та громадськими організаціями, науковими та освітніми установами.

Стратегію розроблено за експертної допомоги проєкту Європейського Союзу Association4U та Офісу реформ КМУ на основі комунікаційного аудиту державних органів, залучених до виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Ілюстрація: Flickr

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
949
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду