Кулеба: Участь у «Кримській платформі» підтвердили 40 голів держав і урядів

Кулеба: Участь у «Кримській платформі» підтвердили 40 голів держав і урядів

22 Серпня 2022
1017
22 Серпня 2022
17:00

Кулеба: Участь у «Кримській платформі» підтвердили 40 голів держав і урядів

1017
Дмитро Кулеба: Станом на зараз участь в другому саміті «Кримської платформи» підтвердили вже близько 60 країн і міжнародних організацій. Серед них близько 40 на рівні президентів та прем’єр-міністрів.
Кулеба: Участь у «Кримській платформі» підтвердили 40 голів держав і урядів
Кулеба: Участь у «Кримській платформі» підтвердили 40 голів держав і урядів

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що кількість учасників саміту «Кримської платформи», який відбудеться 23 серпня в онлайн-форматі, зросла порівняно з минулим роком.

«Станом на зараз участь в другому саміті Міжнародної Кримської платформи підтвердили вже близько 60 країн і міжнародних організацій. Серед них близько 40 на рівні президентів та прем’єр-міністрів»,цитує Кулебу «Радіо Свобода».

За його словами, минулого року до саміту долучилися 46 делегацій, з них 15 були представлені головами держав, урядів чи парламентів, ще троє були головами міжнародних інституцій.

Кулеба вказав на те, що минулого року саміт об’єднав євроатлантичний простір і країни «Групи семи», натомість Азія, Африка і Латинська Америка «були представлені порівняно слабко».

«Цьогоріч Кримська платформа стане дійсно глобальною. Її географія розшириться, зокрема за рахунок країн Африканського континенту та іншого боку Атлантики», – додав голова МЗС.

Він висловив думку, що повернення Криму є запорукою безпеки «всього Чорноморського регіону, Європи та світу».

«Тому в успіху Міжнародної Кримської платформи, мета якої — деокупація Криму та відновлення міжнародного права – зацікавлений весь світ», – вважає Кулеба.

Міжнародний майданчик із деокупації Криму («Кримська платформа») – ініціатива української влади щодо створення переговорної платформи для координації дій України і міжнародних партнерів для захисту прав кримчан та деокупації окупованого Росією півострова.

Інавгураційний саміт «Кримської платформи» відбувся у Києві 23 серпня 2021 року – до 30-ої річниці державної незалежності України. Захід був покликаний офіційно запустити міжнародний формат щодо деокупації Криму.

43 країни-учасниці першого саміту «Кримської платформи» підписали спільну декларацію із закликом відновити територіальну цілісність України у міжнародно визнаних кордонах і заявили, що «Росії не вдасться легітимізувати тимчасову окупацію Криму та Севастополя».

Фото: Emine Dzheppar/Dmytro Kuleba/Facebook

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1017
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду