5-й кінофестиваль «Бруківка» оголосив переможців

5-й кінофестиваль «Бруківка» оголосив переможців

23 Червня 2022
780
23 Червня 2022
09:17

5-й кінофестиваль «Бруківка» оголосив переможців

780
Захід мав відбутися ще в 2021 році, але був перенесений через сплеск захворюваності на COVID-19. У 2022-му, під час повномасштабного російського вторгнення, організатори провели 23 благодійних вечори, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ.
5-й кінофестиваль «Бруківка» оголосив переможців
5-й кінофестиваль «Бруківка» оголосив переможців

П'ятий Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» у Кам’янці-Подільському оголосив переможців. 

Захід мав відбутися ще в 2021 році, але був перенесений через сплеск захворюваності на COVID-19. У січні 2022-го було оголошено частину переможців. Після початку повномасштабного наступу Росії на Україну організатори фестивалю організували низку благодійних заходів та показів для збору коштів на потреби Збройних сил України. У рамках цих заходів показали понад 100 коротких та повних метрів з України та з 20 країн світу, спеціальні прем'єри, театральні вистави, відбулися виступи музичних гуртів, арт-перфоманси, творчі зустрічі з режисерами та акторами тощо. Завдяки цьому вдалося зібрати 200 тисяч грн.

Наразі організатори підбили підсумки та оголосили переможців фестивалю в офіційних номінаціях та володарів спеціальних відзнак:

  1. Гран-прі: «Золоте серце», режисер Саймон Філло
  2. Гран-прі: «Мондо Доміно», режисер Сукі
  3. Найкращий короткометражний фільм міжнародної конкурсної програми: «Дезертир», режиссер Олександр Стельченко
  4. Спеціальна згадка-відзнака журі міжнародної конкурсної програми короткометражних фільмів: «Колеги», режисер Янніс Олександр Кіфер
  5. Найкращий анімаційний фільм міжнародної конкурсної програми: «Мондо Доміно», режисер Сукі
  6. Найкращий міжнародний короткометражний фільм у жанрі кіберпанк, постапокаліпсис, жахи та наукова-фантастика: «Мерген», режисер Райембек Алжанов
  7. Спеціальна згадка-відзнака журі у програмі міжнародних короткометражних фільмів у жанрі кіберпанк, постапокаліпсис, жахи та наукова-фантастика: «Кумар», режисер Роман Перфільєв
  8. Спеціальна згадка-відзнака журі програми міжнародних короткометражних фільмів у жанрі кіберпанк, постапокаліпсис, жахи та наукова-фантастика: «Альфа», режисерка Олена Рубашевська
  9. Найкращий короткометражний фільм національної конкурсної програми: «Мажорка», режисерка Маргарита Лукіч
  10. Спеціальна згадка-відзнака журі національної конкурсної програми короткометражних фільмів: «Сила і Правда», режисер Роман Бордун
  11. Спеціальна згадка-відзнака журі національної конкурсної програми короткометражних фільмів: «Однокласник», режисер Максим Мельник
  12. Спеціальна згадка-відзнака журі національної конкурсної програми короткометражних фільмів: «Безіменна історія», режисерка Тетяна Кожукало
  13. Спеціальна згадка-відзнака журі національної конкурсної програми документальних фільмів: «Стежками київських пляжів», режисер Роман Прокопчук
  14. Спеціальна згадка-відзнака журі національної конкурсної програми документальних фільмів: «Врятуйте мене, лікарю!», режисер Дмитро Грешко
  15. Спеціальна згадка-відзнака журі національної конкурсної програми документальних фільмів: «Рози. Фільм-кабаре», режисерка Ірена Стеценко
  16. Найкращій анімаційний фільм національної конкурсної програми: «Глибока вода», режисерка Анна Дудко
  17. Спеціальна згадка-відзнака журі національної конкурсної програми анімаційних фільмів: «Виходь, Маша», режисерка Юлія Шалімова
  18. Спеціальна згадка-відзнака журі національної конкурсної програми анімаційних фільмів: «Тигр блукає поруч», режисерка Анастасія Фалілеєва
  19. Найкраща режисура національної конкурсної програми: Микола Засєєв – «Фаза»
  20. Найкраща режисура міжнародної конкурсної програми: Олександр Стельченко – «Дезертир»
  21. Найкращій сценарій національної конкурсної програми: Анастасія Бабенко – «Пелюшковий торт»
  22. Найкращій сценарій міжнародної конкурсної програми: Саймон Філло, Морган Сімон – «Золоте серце»
  23. Найкраща акторська робота національної конкурсної програми: Агатха Ларіонова – «Біжи, Таню, Біжи»
  24. Найкраща акторська робота національної конкурсної програми: акторський дует фільму «Пелюшковий торт» - Ганна Ярмоленко та Любомир Валівоць
  25. Найкраща акторська робота міжнародної конкурсної програми: Шерон Тал – «Ноа»
  26. Найкраща роль другого плану або камео національної конкурсної програм: Ігор Геращенко – «Непотрібні люди»
  27. Найкраща роль другого плану або камео міжнародної конкурсної програми: Джузеппе Аттаназіо – «Оскар»
  28. Найкраще технічне та/або візуальне рішення національної конкурсної програми: «Марія» – Владлен Одуденко (режисер, режисер монтажу), Валентин Васянович (оператор-постановник, режисер монтажу), Марія Денисенко та Віталій Сударков (художники-постановники)
  29. Найкраще технічне та/або візуальне рішення міжнародної конкурсної програми: «Золоте серце» – Саймон Філло (режиссер, аніматор, оператор постановник), Жан-Марі Ле Рест (монтаж), Фаб'єн Колле (художник-постановник)
  30. Найкраще музичне та/або звукове рішення національної конкурсної програми: «Тигр блукає поруч» – Анастасія Фалілеєва (режисера, дублювання персонажа), Helgi Heskbo (музика, дизайн звуку), Джо Кейта і Кікі Сугіно (оригінальна озвучка), Андрій Лідаговський (дублювання персонажа), Артем Скорозинський (дизайн звуку)
  31. Найкраще музичне та/або звукове рішення міжнародної конкурсної програми: «Мондо Доміно» – Сукі (режисер), Жан-Філіп Грео (музика)
  32. Спеціальна номінація. Найкращий національний інді-фільм фестивалю (нагороджуються режисер та продюсери):
  • Найкращій національний інді-фільм фестивалю: «Біжи, Таню, Біжи», режисерка Софія Поліщук
  • Найкращий національний інді-фільм фестивалю: «Марія», Владлен Одуденко, Валентин Васянович, Володимир Яценко, Анна Соболевська
  • Найкращий національний інді-фільм фестивалю: «Кумар», режисер Роман Перфільєв.

Спеціальні відзнаки від організаторів фестивалю національної конкурсної програми:

  • «Papier-mâché», режисерка Анастасія Фалілеєва
  • «Незабаром після опівночі», режисер Дмитро Коваль
  • «Рутина молодості», режисер Сергій Середняк

Фото надано пресслужбою фестивалю

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
780
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду