Блогер Заліско перепросив за «голодну тусу» у День пам’яті жертв голодоморів
Блогер Заліско перепросив за «голодну тусу» у День пам’яті жертв голодоморів
Чернівецький блогер Олександр Заліско перепросив за гучну вечірку в День пам'яті жертв голодоморів, яка викликала обурення у соцмережах.
В інстаграмі блогер поскаржився, що залишився без доходів.
«За дві доби мене позбавлено фактично всіх джерел доходу, найбільші національні бренди розірвали угоду і відмовились від співпраці… Це для мене величезний удар», – написав Заліско.
У відео Заліско вибачився перед людьми, почуття яких «абсолютно необдумано та ненавмисне» образив.
Переглянути цей допис в Instagram
27 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів, Заліско гучно відсвяткував свій день народження у львівському Будинку вчених. Вечірка була у стилі Show bar, з відвертими конкурсами, еротичними танцями шоу-балету, а тости імениннику проголошували стоячи на столах.
- Читайте також: «Голодна туса» у Львові: поліція склала протокол на блогера Заліска через порушення карантину
Розважав гостей телеведучий Володимир Остапчук. У своєму інстаграмі під фотографією з вечірки він написав «голодна блогерська туса».
Пізніше Остапчук перепросив за цю фразу і запевнив, що вона не була наругою чи гумором над Днем пам'яті жертв голодоморів.
Після розголосу у ЗМІ львівська мерія закрила Будинок вчених, керівництво ж закладу запевняє, що організатори не повідомили про формат святкування.
Після розголосу і критики у медіа Олександр Заліско у своєму інстаграмі написав: «Відсвяткувати своє 29-ти річчя вийшло гучно. Наскільки гучно, що всі раптово стали супер правильними і блогери винні у всіх проблемах світу… Я народився 27 листопада! Я не вибирав цей день. Він вибрав мене! І я не дозволю комусь псувати мій настрій! Святкую так, як захочеться мені!».
Пам’ять жертв голодоморів в Україні вшановують щороку в четверту суботу листопада. У листопаді 2006 року Верховна Рада України визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу.
За даними науковців, загальна кількість людських втрат від Голодомору 1932–33 років становить майже 4 мільйони, а втрати українців у частині ненароджених становлять понад 6 мільйонів.
Фото: Олександр Заліско/Instagram