12:57
Четвер, 1 Квітня 2021

Порошенко оприлюднив декларацію за 2020 рік: мільйони готівкових доларів, колекції картин та шуби дружини

781
Петро Порошенко задекларував низку колекцій картин, годинників, меблі, рояль, люстри, ювелірні вибори, шуби та жіночі сумки дружини Марини.
Порошенко оприлюднив декларацію за 2020 рік: мільйони готівкових доларів, колекції картин та шуби дружини
Порошенко оприлюднив декларацію за 2020 рік: мільйони готівкових доларів, колекції картин та шуби дружини

П'ятий президент України, нардеп та лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко задекларував 222 млн грн доходів та мільйони готівкою у гривні та доларах. Відповідна декларація розміщена на сайті НАЗК.

Зокрема, за 2020 рік Порошенко отримав 222 млн грн доходів, з яких 214 млн – дивіденди, 7 млн – відсотки за депозитами в Міжнародному інвестиційному банку. Порошенко зберігає готівкою $51,2 млн і 423,3 млн грн. 

Також Порошенко задекларував заробітну плату в парламенті у розмірі понад 500 тис. грн за рік. Згідно з декларацією, кількість компаній, кінцевим бенефіціаром яких є Порошенко, у 2020 році становила 26.

Крім того, з витрат Порошенка, що підлягають декларуванню, у 2020 році понад 30 млн грн. пішло на юридичні послуги для захисту в більше ніж 50 кримінальних справах, а на рекламу він витратив понад 1,8 млн грн.

Також, згідно з декларацією, сума сплачених податків і військового збору становить понад 23 млн грн.

Серед рухомого майна у сім'ї Порошенка задекларовано три автомобілі – Jaguar і два Mercedes-Benz.

Також п’ятий президент задекларував низку колекцій картин, годинників, меблі, рояль, люстри, ювелірні вибори, шуби та сумки дружини Марини Порошенко.

18 лютого Петро Порошенко став власником Прямого каналу. Він заплатив за канал «великі гроші», але суму угоди не уточнив. Кінцевим бенефіціарним власником Прямого стала компанія «Prime Assets Capital», структура якої повністю належить п’ятому президенту. Раніше Прямий канал повідомляв, що понад рік на мовника чиниться тиск з боку правоохоронних органів та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

Фото: Петро Порошенко/FlickrЧитайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
781
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду