13:50
П'ятниця, 3 Квітня 2020

Пандемія може бути використана РФ як зброя в інформаційній війні проти України, – Олександр Ткаченко

722
Російська Федерація може скористатися пандемією коронавірусу для маніпуляцій у трьох площинах: культурній, інформаційній та медичній.
Пандемія може бути використана РФ як зброя в інформаційній війні проти України, – Олександр Ткаченко
Пандемія може бути використана РФ як зброя в інформаційній війні проти України, – Олександр Ткаченко

Про це голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко пише у своїй колонці на НВ.

«Якби ми пустили на самоплив підтримку культурної спадщини країни, експансія північного сусіда не змусила б себе чекати. Все це могло мати незворотні наслідки для України, адже її майбутнє неможливе без культурного становлення», - переконаний депутат.

Також, на його думку, попри те, що епідемія носить глобальний характер, вона може бути використана РФ як зброя в інформаційній війні проти України. «Всі пішли в онлайн, трафік стрімінгових сервісів і телеперегляд зростає, що є доступною можливістю для посіву пропаганди. Тому важливо, аби боротьбу з кардшерінгом, до якого вдаються українці для перегляду піратських ресурсів, в тому числі російських каналів, ніхто не відміняв. Це частина завдань, що стоїть перед кіберполіцією і сьогодні їй потрібно приділити ще більше уваги», - наголошує він.

Саме тому він вважає, що сьогодні варто дуже ретельно «фільтрувати джерела інформації», зважати на коментарі тих, хто розбирається в темі та дотримуватись рекомендацій МОЗ і ВООЗ.

Також він застерігає від прийняття допомоги лікарням та медичній сфері, у разі якщо таку запропонує Російська Федерація: «Прийняття цієї допомоги де-факто буде означати, що ми вважаємо війну припиненою. А вона триває».

Нагадаємо, 25 березня стало відомо, що Міністерство фінансів України готує секвестр державного бюджету (скорочення видатків) і планує скоротити фінансування культури та кіно. А 30 березня Верховна Рада на позачерговому засіданні не підтримала в першому читанні проєкт урядових змін до закону «Про державний бюджет на 2020 рік». Зміни до бюджету доопрацьовують у Верховній Раді.

Фото: фейсбук Олександра Ткаченка

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
722
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду