11:10
Середа, 12 Червня 2019

The New York Times припиняє публікувати політичні карикатури

Редактор газети The New York Times Джеймс Беннет повідомив, що з 1 липня в міжнародній версії видання припинять друкувати політичні карикатури.
The New York Times припиняє публікувати політичні карикатури
The New York Times припиняє публікувати політичні карикатури

Про це йдеться в заяві, яку оприлюднили на сторінці видання в Twitter.  

Джеймс Беннет також заявив, що вони планують «продовжувати інвестувати в форми "журналістики думок", включаючи візуальну журналістику, яка висловлює нюанси і складності різних точок зору на всіх наших платформах».

«Ми дуже вдячні та пишаємося роботами Патріка Чаппатта та Хенга Кіма Сонга для міжнародного видання The New York Times, яке поширюється за кордоном. Однак уже понад рік ми розглядали можливість приведення цього видання у відповідність до вітчизняного, припинивши публікувати щоденні політичні карикатури з 1 липня», – наголосив він.

Редактор додав, що планує співпрацювати з ними в інших проектах.

Нагадаємо, видавець газети The New York Times Артур Окс Сульцбергер повідомив, що видання готує дисциплінарні заходи проти редактора, який допустив публікацію антисемітської карикатури. Він також заявив, що видання розірвало контракт з CartoonArts International. За його слвоами, газета більше не буде співпрацювати зі сторонніми компаніями при підготовці подібного контенту.

Фото: USA.one

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
268
Переглядів
Реклама
загрузка...
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop