21:08
П'ятниця, 17 Травня 2019

Відсторонення Huawei від бізнесу в США не зробить цю країну безпечнішою - заява компанії

Раніше президент США підписав указ про запровадження надзвичайного стану в сфері телекомунікацій та заборону на використання американськими компаніями телекомунікаційного обладнання, яке виробляють фірми, що становлять загрозу «національній безпеці, зовнішній політиці та економіці» країни.
Відсторонення Huawei від бізнесу в США не зробить цю країну безпечнішою - заява компанії
Відсторонення Huawei від бізнесу в США не зробить цю країну безпечнішою - заява компанії

Свою позицію на цей указ оприлюднили в штаб-квартирі Huawei.

«Відсторонення Huawei від ведення бізнесу в США не зробить цю країну безпечнішою або сильнішою. Навпаки, через це рішення США доведеться обмежуватися альтернативами більш низької якості, які сповільнюватимуть розвиток 5G у Сполучених Штатах. В кінцевому підсумку це завдасть шкоди інтересам американських компаній та споживачів. Окрім того, необґрунтовані обмеження порушуватимуть права Huawei та зачіпатимуть інші серйозні правові питання», - заявили в компанії.

Нагадаємо, 15 травня президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження надзвичайного стану в сфері телекомунікацій та заборону на використання американськими компаніями телекомунікаційного обладнання, яке виробляють фірми, що становлять загрозу «національній безпеці, зовнішній політиці та економіці» країни.

В указі Трампа не вказані конкретні компанії, у Білому домі стверджують, що документ не спрямований проти конкретних фірм та держав.

Спостерігачі вказують, що цей указ підготував ґрунт для повної відмови США від ділових контактів з китайським телекомунікаційним концерном Huawei.

Всі матеріали розділу / жанру:
Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2113
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop