13:15
Четвер, 21 Лютого 2019

Гройсмана закликали підготувати законопроект про аудіовізуальні послуги

1 818
Кілька громадських та індустріальних організацій закликали Кабінет Міністрів і особисто прем’єр-міністра Володимира Гройсмана створити при Державному комітеті телебачення і радіомовлення спеціальну робочу групу для підготовки законопроекту про аудіовізуальні послуги (АВП). Про це йдеться у зверненні від 20 лютого до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та уряду.
Гройсмана закликали підготувати законопроект про аудіовізуальні послуги
Гройсмана закликали підготувати законопроект про аудіовізуальні послуги

Звернення підписали Асоціація правовласників та постачальників контенту, Інтернет Асоціація України, Національна асоціація українських медіа, моніторингова організація «Черіті тюнер», ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Всеукраїнська асоціація мовлення громад», Інститут розвитку регіональної преси.

Організації нагадують, що прийняття закону про АВП – це зобов’язання України перед Європейським Союзом відповідно до Угоди про Асоціацію з ЄС щодо впровадження європейських стандартів у сфері медіа. Відповідно до положень Угоди про Асоціацію, до серпня 2019 року Держкомтелерадіо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення (за згодою), Міністерство юстиції України та інші відомства зобов'язані розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів України галузевий законопроект про аудіовізуальні послуги.

«Ми хочемо побачити від влади реальні кроки у бік Європи. Тому й звертаємося до КМУ, адже саме Кабмін є відповідальним за цю реформу. Наш запит – це спроба достукатися до влади і наголосити на необхідності комплексних змін відповідно до європейських стандартів у сфері телебачення та радіомовлення», – наголосила голова правління Асоціації правовласників та постачальників контенту Наталія Клітна.

Нагадаємо, що в парламенті вже зареєстровано законопроект про аудіовізуальні послуги, розроблений робочою групою при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики. Його наприкінці грудня 2017 року внесла народна депутатка, голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар під номером № 7397, відтоді він перебуває на розгляді в комітеті. Він передбачає викласти закон «Про телебачення і радіомовлення» в новій редакції – закон «Про аудіовізуальні медіа-сервіси».

У коментарі «Детектору медіа» Наталія Клітна зазначила, що зареєстрований у парламенті законопроект нікуди не рухається, а відповідальною особою за розробку документу є саме уряд. «Ми не проти зареєстрованих документів. Й організації – підписанти звернення готові долучитись до будь-якої конструктивної роботи над законопроектом. Для нас важливо, щоб цей процес зрушив з місця, бо залишилося досить мало часу».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1818
Переглядів
Коментарі
Олександр
10:29 / 29 Березня 2019
Сюмар прогнозує, що Рада до серпня ухвалить законопроект про аудіовізуальні послуги https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2669697-sumar-prognozue-so-rada-do-serpna-uhvalit-zakonoproekt-pro-audiovizualni-poslugi.html
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду