11:05
Субота, 16 Лютого 2019

Штраф для Facebook від уряду США може скласти «багато мільярдів доларів» - The Washington Post

Наразі Федеральна комісія з питань торгівлі (FTC) та Facebook, за інформацією видання, ведуть переговори щодо нібито багатомільярдного штрафу, який би врегулював розслідування щодо порушення умов конфіденційності персональних даних.
Штраф для Facebook від уряду США може скласти «багато мільярдів доларів» - The Washington Post
Штраф для Facebook від уряду США може скласти «багато мільярдів доларів» - The Washington Post

Про це з посиланням на анонімні джерела, ознайомлені із ситуацією, повідомляє The Washington Post.

Зазначається, що про точну суму штрафу сторони не домовились, але, ймовірно, він стане найбільшим, який коли-небудь накладали на технологічну компанію.

За повідомленням видання, Facebook підтвердив, що проводить переговори з FTC, але відмовився від коментарів. FTC також відмовилась від коментарів.

Нагадаємо, британське видання The Guardian минулого року опублікувало розслідування, згідно з яким компанія Cambridge Analytica зібрала для виборчого штабу Дональда Трампа дані про мільйони профілів користувачів Facebook в США. Аналітична компанія використовувала отримані дані для створення системи, яка б могла спрямовувати окремих американських виборців на персоналізовану політичну рекламу.

Згодом Facebook заблокувала сторінку компанії Cambridge Analytica, а також ще кілька пов’язаних сторінок. У Facebook підкреслюють, що компанія порушила політику платформи, збираючи дані користувачів без відома соцмережі.

Детально про роботу компанії Cambridge Analytica та як був організований збір даних користувачів можна почитати в огляді на MediaSapiens.

Також Марка Цукерберга викликали свідчити перед Сенатом США про збір та продаж персональних даних користувачів Facebook.

У березні 2018 року Федеральна торговельна комісія США розпочала розслідування проти Facebook. У комісії висловили «дуже серйозне занепокоєння» з приводу системи захисту інформації у соціальній мережі.

Очікується, що сума штрафу від FTC буде набагато більшою, ніж 22,5 млн доларів – саме стільки мусив заплатити Google у 2012 році за подібними обвинуваченнями у порушенні умов конфіденційності користувачів. Тоді цей штраф назвали рекордним.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
577
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop