11:42
Вівторок, 22 Січня 2019

Нацрада нагадала мовникам про день пам’яті жертв Голокосту

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення нагадала телерадіокомпаніям про необхідність внесення змін до своїх телепрограм 27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
Нацрада нагадала мовникам про день пам’яті жертв Голокосту
Нацрада нагадала мовникам про день пам’яті жертв Голокосту

Цей день пам’яті вшановується в Україні щорічно 27 січня з 2012 року відповідно до постанови Верховної Ради України «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру».

Нацрада рекомендує мовникам при плануванні програм і передач на цей день керуватися Правилами ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. Відповідно до цього документа, в день пам’яті телерадіоорганізації зобов’язані внести до телерадіопередач та сітки мовлення такі зміни:

  • поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про день пам’яті;
  • припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумористичних передач;
  • під час телетрансляції розмістити на екрані відповідне стилізоване зображення або палаючу свічку, які є доречними до відповідної події;
  • оголосити о 12.00 хвилину мовчання із супроводженням звуку метронома, якщо інше не передбачено відповідним нормативно-правовим актом.

За недотримання Правил мовлення в дні пам’яті Нацрада зазвичай застосовує до телекомпанії санкцію «оголошення попередження».

Фото: "Радіо Свобода"

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
630
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop