16:36
Середа, 16 Січня 2019

У Литві розглянуть скарги на канали «Россия 24» та РБК

Литовська комісія з питань телебачення та радіомовлення (ЛКТРМ) наступного тижня розгляне питання щодо можливого порушення телеканалами «Россия 24» та PBK Lietuva у матеріалах про партизанський рух у радянські роки та про події 13 січня 1991 року у Литві
У Литві розглянуть скарги на канали «Россия 24» та РБК
У Литві розглянуть скарги на канали «Россия 24» та РБК

Про це повідомляє видання Delfi.lt.

За словами голови Комісії Мантаса Мартишюса, скаргу на «Россия 24» подали консерватори Лауринас Касчюнас та Аудронюс Ажубаліс.

Видання пише, що у репортажі російського каналу про вручення Премії свободи партизанам сказано, що вони «боролися на стороні Гітлера» та вбили «тисячі мирних мешканців».

За словами пана Мартишюса, ще одна скарга стосується PBK Lietuva: «Є скарга ще одного громадянина на канал "РБК", в ній йдеться про те, що в новинній передачі "Время" містилася інформація, що ображає і принижує учасників подій 13 січня 1991 року… Це може бути інформацієя, що підбурює до нетерпимості».

Видання нагадує, що раніше через підбурювання до війни та ненависті Литва застосовувала щодо деяких російських каналів обмеження на трансляцію терміном в один рік.

 

Фото: DELFI / Tomas Vinickas

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
243
Переглядів
Коментарі
12345
22:50 / 16 Січня 2019
Не "РБК", а "Первый Балтийский канал".
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop