16:34
Четвер, 18 Жовтня 2018

Нацрада оштрафувала канали «Наука» та «Терра» на понад 37 тисяч через недотримання мовних квот

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила штраф двом супутниковим каналам ТОВ «ТРК Алма» через недотримання мовних квот. Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 18 жовтня.
Нацрада оштрафувала канали «Наука» та «Терра»  на  понад 37 тисяч через недотримання мовних квот
Нацрада оштрафувала канали «Наука» та «Терра»  на  понад 37 тисяч через недотримання мовних квот

Під час позапланової перевірки Нацрада зафіксувала частку україномовного контенту меншу за 75%. Зокрема, на «Науці» - 55%, на «Террі» - 60%.

Моніторинг проводився в період із 30 квітня по 6 травня. Тепер кожен з каналів має сплатити штраф 18 тисяч 502 грн. ( 5% від суми ліцензійного збору).

Андрій Медвєдь, виконавчий директор «ТРК Алма», під час засідання зазначив, що виявлені порушення зумовлені тим, що на час моніторингу компанія ще не встигла переозвучити увесь свій контент українською. Також він закликав членів Нацради звернути увагу на те, що умови для українських та міжнародних ліцензіатів не є рівними: «Національні ліцензії стають токсичними для національних супутникових мовників».

Нагадаємо, власниками компанії ТОВ «ТРК “Алма”» є колишній керівник дистрибуторської компанії «Торсат» Анатолій Сальнік (частка 52%) і його сини Володимир Сальнік (24%) і Максим Сальнік (24%), який водночас є директором ТРК «Алма».

Пов’язаними особами з ТРК «Алма» є ТОВ «ТРК “Трофей ТВ” (телеканал про мисливство і рибальство «Трофей»), ТОВ «Континент ТВ» (компанія-дистрибутор російських тематичних каналів), ТОВ «ТРК “Корисне ТБ”» (тематичні телеканали «Дача» та Epoque), а також оператор супутникових комунікацій ТОВ «Саттелеком».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
599
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop