17:27
Вівторок, 17 Липня 2018

У RT заявили про перевірку телеканалу з боку Федеральної поліції Австралії

Головний редактор російського каналу RT (Russia Today) Маргарита Симоньян заявила, що Федеральна поліція Австралії розпочала перевірку телеканалу як ймовірного іноагента.
У RT заявили про перевірку телеканалу з боку Федеральної поліції Австралії
У RT заявили про перевірку телеканалу з боку Федеральної поліції Австралії

Про це Симоньян написала на своїй сторінці у Twitter.

«Федеральна поліція Австралії розпочала попереднє розслідування щодо RT як ймовірного іноагента. Відмова від реєстрації в разі визнання нас іноагентом передбачає кримінальне покарання. За весь час існування ми ніколи не отримували претензій від регулюючих органів Австралії. Ймовірно, причина розслідування в тому, що ми RT», - заявила головред каналу.

Нагадаємо, у квітні 2018 року британський медіарегулятор Ofcom розпочав 7 розслідувань проти російської державної мережі телеканалів RT (Russia Today), яку підозрюють у порушенні принципу неупередженості. У травні 2018-го до них додались ще 3 розслідування.

У листопаді 2017 року російських журналістів з Russia Today позбавили акредитації у Конгресі США.

13 листопада Russia Today зареєструвався в США як іноземний агент.

Реєстрація телеканалу як іноземного агента не означає припинення мовлення в США. Зміни, зокрема, стосуються подання фінансових звітів, а виготовлені програми повинні маркуватися як пропаганда іноземного уряду.

У відповідь на це Держдума Росії 15 листопада схвалила поправки до закону про іноземних агентів, який діє з 2012 року. Ними зарубіжні ЗМІ прирівняли до іноземних агентів.

Крім того, Twitter заборонив російським каналам Russia Today і Sputnik розміщувати рекламу. Також Twitter заблокував один з акаунтів Russia Today, який діяв під іменем посольства Британії.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
380
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop