13:30
Середа, 20 Червня 2018

Держкомтелерадіо анулював дозвіл на ввезення з Росії 2 тис. книг Василя Сахарова

Держкомтелерадіо своїм наказом анулював раніше виданий дозвіл ТОВ «Дресс Шоу» на ввезення в Україну з території Росії 2 тис. примірників книг російського письменника Василя Сахарова «Темний» через внесення автора до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України
Держкомтелерадіо анулював дозвіл на ввезення з Росії 2 тис. книг Василя Сахарова
Держкомтелерадіо анулював дозвіл на ввезення з Росії 2 тис. книг Василя Сахарова

Про це йдеться в релізі Держкомтелерадіо.

Прес-служба пояснює, що раніше відомство надало дозвіл ТОВ «Дресс Шоу» на ввезення книги пана Сахарова «Темний» в Україну, тому що «експерти не виявили у змісті видання ознак невідповідностей критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України».

«Однак на особу автора звернули увагу громадські активісти. Моніторинг у відкритих джерелах діяльності «письменника» підтвердили здогадку громадських активістів: Василь Сахаров – учасник проросійських незаконних збройних формувань, воював проти України і її державної незалежності», – зазначає Держкомтелерадіо.

Повідомляється також, що Держкомтелерадіо звернувся до СБУ та Мінкультури щодо внесення громадянина РФ  Василя Сахарова до так званого «чорного списку».

Нагадаємо, 22 травня минулого року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України  № 262 «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України».

Держкомтелерадіо повідомляє, що станом на 18 червня 2018 року, починаючи з 22 травня 2017 року, відомство видало суб’єктам господарювання дозволи на ввезення 16 520 найменувань видавничої продукції з території держави-агресора й тимчасово окупованих територій України.

Водночас Держкомтелерадіо надав 52 відмови у видачі дозволів на ввезення 180 500 примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийняв рішення про анулювання одного виданого раніше дозволу. 

Нагадаэмо, у червні 2018 року Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення з території Росії 2 тис. примірників книги Кирила Казанцева «Антикварщики», у якій «пропагуються органи влади держави-агресора»

 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
247
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop