18:00
Середа, 25 Квітня 2018

Уряд затвердив план заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікацій у сфері євроінтеграції

У плані йдеться про організацію та проведення масштабної інформаційної кампанії, оприлюднення результатів імплементації положень Угоди про асоціацію та інші заходи.
Уряд затвердив план заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікацій у сфері євроінтеграції
Уряд затвердив план заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікацій у сфері євроінтеграції

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив розроблений Держкомтелерадіо план заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018–2021 роки. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Повідомляється, що головні завдання плану – підвищення рівня поінформованості громадян України про можливості, що існують у рамках співпраці з ЄС, та залучення громадян до комунікації. Йдеться, зокрема, про організацію та проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, оприлюднення результатів імплементації положень Угоди про асоціацію та інші заходи.

Також у рамках плану передбачено створити веб-портал «Україна - ЄС», на якому поширюватиметься інформація про надання допомоги ЄС для України, про проведення конкурсів проектів та вимог до підготовки заявок та проектів, які можуть брати участь у таких конкурсах.

З метою підвищення рівня поінформованості українців про європейські цінності, стандарти, досвід проведення реформ та критерії членства в ЄС в обласних центрах заплановано проведення Днів культури країн ЄС.

Цьогорічний план також передбачає утворення Координаційної ради з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

Реалізація розпорядження Кабінету Міністрів України здійснюватиметься за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених Держкомтелерадіо у Державному бюджеті України на 2018 рік за бюджетною програмою 1701390 «Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері».

Раніше повідомлялося, що «Стратегія інформаційної інтеграції окремих територій на Сході України, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та територій, прилеглих до району проведення антитерористичної операції» Міністерства інформаційної політики України очікує на затвердження Кабінетом Міністрів.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
517
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop