16:03
Четвер, 5 Квітня 2018

ZIK повідомив, що Корчинський припинив блокаду каналу

4 квітня близько 23:00 представники «Братства» Корчинського прибрали наметове містечко, яке вони розгорнули біля каналу ZIK 21 березня у зв'язку з нібито можливими продажем каналу Віктору Медведучуку та зміною інформаційної політики
ZIK повідомив, що Корчинський припинив блокаду каналу
ZIK повідомив, що Корчинський припинив блокаду каналу

Про це канал повідомляє на своєму сайті.

Канал нагадує, що 4 квітня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув питання блокади телеканалу ZIK та вирішив взяти під свій контроль ситуацію навколо каналу.

Нагадаємо, 27 березня громадська організація «Національні дружини» повідомила, що бере на себе зобов’язання щодо безпеки телеканалу ZIK. На каналі повідомили, що кілька чоловік з «Національних дружин» уже приступили до охорони телеканалу на громадських засадах.

Наступного дня, 28 березня, партія «Братство» Дмитра Корчинського розпочала пікетування будівлі телеканалу ZIK у зв'язку з нібито можливими продажем каналу Віктору Медведучуку та зміною інформаційної політики. На каналі спростували чутки про продаж і розцінили пікет під телеканалом як тиск на незалежне ЗМІ.

30 березня «Національні дружини» вирішили подвоїти охорону каналу ZIK.

У ніч на 1 квітня на наметове містечко блокадників каналу було здійснено напад. Телеканал ZIK звинуватив владу в провокації стосовно пікетувальників.

4 квітня на черговому засіданні члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики розглянути питання про перешкоджання журналістській діяльності телеканалу ZIK. І одноголосно ухвалили рішення взяти цю справу на контроль і звернутися до правоохоронних органів з проханням не зволікати з розслідуванням.

 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
320
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop