16:34
Субота, 10 Лютого 2018

Мер Дніпра заявляє про відкриття провадження щодо депутата міськради через допис в соцмережах

Міський голова Дніпра Борис Філатов з посиланням на слідче управління поліції повідомив про відкриття кримінального провадження щодо депутата міської ради Сергія Суханова («Опозиційний блок») через пост у Facebook.
Мер Дніпра заявляє про відкриття провадження щодо депутата міськради через допис в соцмережах
Мер Дніпра заявляє про відкриття провадження щодо депутата міськради через допис в соцмережах

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

За даними Бориса Філатова, справа відкрита за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

У поліції Дніпра ситуацію з відкриттям кримінального провадження наразі не коментують.

Свій пост депутат міської ради Сергій Суханов оприлюднив вранці 9 лютого, наразі цей допис зі сторінки депутата вже видалений. Натомість на сторінці з’явився допис з вибаченнями.

У коментарі Радіо Свобода у суботу Сергій Суханов заявив, що принципово не згоден зі звинуваченнями в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі і назвав ситуацію «провокацією» політичних опонентів.

«Звісно, я не згоден зі звинуваченнями, це вигадки Філатова. Я веду антикорупційну діяльність і вже близько десятка людей з його оточення перебувають під загрозою кримінальних справ. Ситуації особливо ніякої не було. Я попросив вибачитись, переді мною вибачились і я сам попросив вибачень. Інцидент вичерпаний з двох сторін, тема ця закрита раз і назавжди», – сказав «Радіо Свобода» Сергій Суханов.

Водночас він заявив, що до правоохоронних органів його ще не викликали, але він готовий дати показання слідчим.

«Якщо будуть викликати, я піду й дам показання. Мені ховатись нічого», – сказав він.

Скріни з дописів Суханова оприлюднив блогер Ігор Куліковський.

Все почалося із особистої суперечки із одним із членів єврейської громади, після якої Суханов погрожував вийти зі своєї партії та очолити «визвольний рух» проти євреїв, якщо ті не вибачаться за члена своєї громади.

Нагадаємо, заступнику начальника відділу з питань туризму Чернівецької обласної держадміністрації Сергію Крупку оголошено догану за вірш антисемітського змісту, опублікований ним у Facebook. Догану оголошено за результатами розгляду дисциплінарною комісією облдержадміністрації.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
376
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop