13:38
Четвер, 25 Січня 2018

Нацрада призначила ще одну перевірку «Інтера» через показ радянських фільмів

25 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Інтер» через показ фільмів з учасниками «чорного списку» Міністерства культури.
Нацрада призначила ще одну перевірку «Інтера» через показ радянських фільмів
Нацрада призначила ще одну перевірку «Інтера» через показ радянських фільмів

Позапланову перевірку призначено за скаргою громадянина Ковбика і зверненням Служби безпеки України, які звернули увагу Нацради на показ «Інтером» 13, 14 і 15 січня фільмів за участі фігурантів Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Мова йде про радянські фільми «Д’Артаньян і три мушкетери» за участі Михайла Боярського, Бориса Клюєва та Олега Табакова і «Чародії» за участі Валентина Гафта.

Нагадаємо, 11 січня Нацрада призначила позапланові перевірки телеканалів «Інтер» і СТБ через показ радянських фільмів за участі акторів, які внесені в Перелік осіб, що створюють загрозу національній безпеці України. «Інтер» перевіряють через показ фільмів за участі Олега Табакова і Валентини Тализіної – «Москва сльозам не вірить» та «Іронія долі, або З легкою парою!». СТБ – за показ фільмів за участі Наталії Варлей, Валентини Тализіної, Олега Табакова та Олександра Михайлова – «Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика», «Іронія долі, або З легкою парою!», «Москва сльозам не вірить», «Любов і голуби».

У законодавстві є колізія щодо показу радянських фільмів за участі фігурантів з «чорного списку», і регулятор закликав парламент негайно уточнити норми закону. «Нема чіткого розуміння, як реагувати на трансляцію радянського фільму, який був створений до 1991 року, за участі особи, що внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і прокатне посвідчення на цей кінематографічний твір не скасоване», – пояснив проблему регулятор у своєму зверненні до Верховної Ради.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1800
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop