17:41
Четвер, 7 Грудня 2017

У конкурсі на посаду омбудсмена з гендерної політики перемогла очільниця Центру «Ла-Страда Україна»

6 грудня конкурсна комісія обрала голова Центру «Ла-Страда Україна» Катерину Левченко переможницею конкурсу на посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики.
У конкурсі на посаду омбудсмена з гендерної політики перемогла очільниця Центру «Ла-Страда Україна»
У конкурсі на посаду омбудсмена з гендерної політики перемогла очільниця Центру «Ла-Страда Україна»

Про це повідомила віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе у Facebook.

«Голова Центру "Ла-Страда Україна" має 20-річний досвід роботи в сфері захисту прав людини, зокрема, у гендерних питаннях. Комісії було непросто визначитися з переможцем, оскільки було кілька сильних кандидатур. Нарешті маємо рішення», - написала вона.

Іванна Климпуш-Цинцадзе внесе пропозицію затвердити кандидатуру Катерини Левченко на засіданні Кабміну.

«Гендерний уповноважений починатиме свою роботу, маючи підґрунтя у вигляді напрацювань команди, що вже долучена до реалізації гендерної політики, а також отримавши необхідні повноваження, розуміння і підтримку як з боку уряду, так і, сподіваюся, з боку громадських організацій та дружніх держав-донорів. А далі – копітка праця і маса складних завдань та питань, які потребують вирішення», - зазначила віце-прем’єрка.

За її словами, потрібно змінювати не лише процедури, правила і законодавство, а також ставлення суспільства і представників влади до питань рівноправності.

«Отже, тепер є людина, на яку ми довго чекали та покладаємо великі надії. Умови створено. Напрям руху задано. Як член уряду, відповідальний за координацію реалізації гендерної політики, розраховую на професійну ефективну командну роботу та очікую швидких результатів», - зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, жінки виступають героїнями матеріалів медіа втричі рідше, ніж чоловіки – в середньому, лише у 27% випадків. У ролі експерток журналісти залучають жінок ще менше — лише у 19% випадків (тобто, тільки у кожному п’ятому матеріалі).

Такими є результати моніторингу новин восьми загальнонаціональних телеканалів, десяти загальноукраїнських інтернет-видань та семи друкованих видань, який було проведено ГО «Інститут масової інформації» та «Детектор медіа» у жовтні 2017 року, на замовлення Національного Демократичного Інституту (НДІ).

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
445
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop