14:04
Четвер, 5 Жовтня 2017

Курс «Новинна грамотність» вже доступний онлайн. Безкоштовно

Безкоштовний онлайн-курс «Новинна грамотність», розроблений ГО «Детектор медіа», вже у вільному доступі. Відомі журналісти та редактори на конкретних кейсах пояснюють стандарти журналістики. Курс стане в нагоді усім, кому цікава тема медіа.
Курс «Новинна грамотність» вже доступний онлайн. Безкоштовно
Курс «Новинна грамотність» вже доступний онлайн. Безкоштовно

Ви можете знайти онлайн-курс тут.

«Новинна грамотність» складається з 11 модулів. Автори доступно розповідають, якими є джерела новин та критерії перетворення подій на новинні приводи, як створюються новини, які існують професійні стандарти й етичні дилеми. А також як ЗМІ маніпулюють громадською думкою, а соціальні мережі змінюють сприйняття новин їхньою аудиторією.

Окрему увагу розробники курсу приділили основним медіавласникам в Україні та небезпеці замовчування певних тем.

Серед авторів посібника – Діана Дуцик, Маргарита Чорнокондратенко, Алла Федорина, Наталя Стеблина, Ірина Виртосу, Тарас Назарук, Наталія Виговська, Зоя Красовська.

Посібник розроблений за підтримки Internews Network.

Нагадаємо, минулого року ГО «Детектор медіа» презентувала перший сучасний онлайн-посібник з медіаграмотності для підлітків «МедіаДрайвер». Він є інноваційним освітнім проектом, основна мета якого − навчити підлітків орієнтуватися у світі медіа та критично сприймати інформацію, яку вони отримують з різних медіаканалів. Інтерактивний посібник складається з 16 мультимедійних тематичних розділів з елементами гейміфікації. Кожний розділ супроводжується тестом для оцінки засвоєних знань. 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8127
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop