НБУ заявляє, що не вимагає звільнення приміщення, яке орендує «1+1»

НБУ заявляє, що не вимагає звільнення приміщення, яке орендує «1+1»

12 Вересня 2017
1473
12 Вересня 2017
19:04

НБУ заявляє, що не вимагає звільнення приміщення, яке орендує «1+1»

1473
Національний банк України (НБУ) заявляє, що не звертався до ТОВ «Поділ Нерухомість» із вимогою звільнити приміщення від орендаря, яким є ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1».
НБУ заявляє, що не вимагає звільнення приміщення, яке орендує «1+1»
НБУ заявляє, що не вимагає звільнення приміщення, яке орендує «1+1»

Про це у повідомленні прес-служби Національного банку України.

Раніше група «1+1 медіа» заявила, що Національний банк України (НБУ) планує до 25 вересня провести відчуження будівлі ТОВ «Поділ-Нерухомість» по вул. Кирилівській, 23 у Києві, де розташовані офіси «1+1 медіа», через те, що ця нерухомість перебуває в якості заставного майна по процедурі рефінансування «Приватбанку». Медіагрупа звернулася до Міністерства внутрішніх справ (МВС) з проханням забезпечити охорону будівлі.

У свою чергу  Національний банк заявляє, що не звертався ні до орендаря ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», ні до орендодавця ТОВ «Поділ нерухомість» із вимогою звільнити приміщення по вул. Кирилівській, 23.

«Національний банк розцінює поширення подібної маніпулятивної та викривленої інформації про нібито виселення ТОВ "Телерадіокомпанія «Студія 1+1»" із приміщення по вул. Кирилівській, 23 спробою вплинути на рішення Національного банку в частині погашення кредиту, майновим поручителем за яким є ТОВ "Поділ Нерухомість"», - йдеться у повідомленні НБУ.

Нацбанк також нагадав, що нежилі приміщення житлового-офісного будинку по вул. Кирилівській, 23 є власністю ТОВ «Поділ Нерухомість». Ці приміщення у 2014 року були передані в заставу Національному банку України для забезпечення виконання зобов’язань за кредитом, який був наданий Національним банком України ПАТ КБ «Приватбанк» у 2009 та 2014 роках.

Приміщення у зазначеній будівлі у ТОВ «Поділ Нерухомість» орендує ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», про що укладено відповідний договір оренди.

Водночас група «1+1» стверджує, що наразі від ТОВ «Поділ-Нерухомість» вимагають сплати усю суму кредиту – 4,4 млрд грн. Однак, як зазначають у медіагрупі, оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, складає 258 млн грн. «1+1 медіа» повідомляє, що медіагрупа сплатила оренду до березня 2018 року та звернулась до НБУ з проханням прояснити ситуацію щодо подальшої оренди. Зазначено, що відповіді ще немає. 

Нагадаємо, 6 вересня стало відомо, що у справі про розкрадання коштів у «Приватбанку» Печерський районний суд Києва дозволив слідчому Генеральної прокуратури України здійснити огляд будівлі ТОВ «Поділ Нерухомість», де з 2012 року розташовані офіси «1+1 медіа». У медіагрупі це розцінюють, як спробу тиску.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1473
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду