14:26
Понеділок, 11 Вересня 2017

Демчина судиться з виданням «Новое время» та Шабуніним

Перший заступник голови СБУ Павло Демчина подав позов до Подільського районного суду Києва на видавничий дім «Медіа-ДК», який видає журнал «Новое время», і главу Центру протидії корупції Віталія Шабуніна
Демчина судиться з виданням «Новое время» та Шабуніним
Демчина судиться з виданням «Новое время» та Шабуніним

Як повідомляє видання, раніше адвокат пана Димчини скерував до редакції два звернення. В одному він вимагав спростувати опубліковану у статті «Служба беззаконня України. СБУ тисне на бізнес заради особистої вигоди» інформацію про те, що Демчина причетний до утворення монополії компаній, близьких до Віктора Медведчука, на ринку зрідженого газу.

В іншому позові він висловлював претензії до цитати голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна у рамках статті про тиск на антикорупціонерів «Цькування борців з корупцією. Антикорупціонери стали об'єктом переслідувань з боку чиновників і правоохоронців».

Наразі пан Шабунін виступає співвідповідачем за позовом.

Читайте також

Зазначимо, останнім часом проти ЦПК і особисто Віталія Шабуніна ведеться кампанія з дискредитації роботи його організації, і в цілому ГО і окремих депутатів, які намагаються боротися з корупцією. 16 серпня Дніпровський районний суд Києва, який обирав для керівника Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна запобіжний захід, відпустивйого під особисте зобов’язання.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
548
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop