18:11
Четвер, 7 Вересня 2017

Міністри оборони країн ЄС за участі генсека НАТО проводять спільні кібернавчання

Міністри оборони країн Європейського союзу зібралися у столиці Естонії Таллінні на неформальну зустріч, що передбачає проведення кібернавчань. Їх мета – відпрацювати реакцію на потенційні атаки хакерів на військові структури ЄС. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ взяв участь у навчаннях як спостерігач.
Міністри оборони країн ЄС за участі генсека НАТО проводять спільні кібернавчання
Міністри оборони країн ЄС за участі генсека НАТО проводять спільні кібернавчання

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

За вигаданим сценарієм навчань EU CYBRID 2017, хакери атакують командування морською місією ЄС у Середземному морі і починають кампанію в соціальних мережах, щоб дискредитувати операції і викликати протести, повідомляє новинна агенція Reuters.

Кожен із міністрів оборони країн-членів ЄС намагався усунути проблему.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, який брав участь у навчаннях як спостерігач, повідомив, що за останній рік Альянс зафіксував 60-відсоткове зростання числа кібернападів на свої мережі.

Минулого року члени НАТО визнали кіберпростір сферою, в яких альянс має захищати себе так само ефективно, як і в повітрі, на суші і на морі.

Естонія поставила кібербезпеку як один із пріоритетів свого шестимісячного головування в Раді ЄС у другій половині року після того, як через низку кібератак була заблокована робота міжнародних фірм, портів і державних служб.

Нагадаємо, Естонія відмовила в акредитації трьом журналістам російської державної медіагрупи «Россия сегодня» на зустріч міністрів закордонних справ країн ЄС, яка відбувалася у Таллінні 7 вересня.

Фото: AFP

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
392
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop