ПРОЕКТИ
19:27
Середа, 16 Серпня 2017

«Укрпошта» обіцяє розрахуватися із редакціями за передплату друкованих видань протягом місяця

Перший заступник генерального директора ПАТ «Укрпошта» Олександр Чернявський повідомив, що підприємство до кінця серпня планує розрахуватися з усіма редакціями, з якими у поштового відомства оформлені акти звірки, та протягом місяця - з тими, де виникає потреба в дооформленні.
«Укрпошта» обіцяє розрахуватися із редакціями за передплату друкованих видань протягом місяця
«Укрпошта» обіцяє розрахуватися із редакціями за передплату друкованих видань протягом місяця

Про це він сказав під час робочої зустрічі в Національній спілці журналістів України (НСЖУ), повідомляє прес-служба Спілки.

«На друге півріччя ми практично відновили передплатні показники, сукупно маємо збереження тарифів на 96 відсотків, порівняно з відповідним періодом минулого року. В принципі це непоганий результат, враховуючи, що відбулося підвищення тарифів , і були певні застереження. Глобальні втрати тиражів у нас були в 2013­-2014 роках, коли показники впали з 16 мільйонів до 11. Зараз маємо в межах 10 мільйонів передплачених видань. Це вимагає і видавців, і нас вдаватися до певних дій, щоб якщо і не переломити тренд до зменшення, то хоча б зупинити цей процес», – сказав Олександр Чернявський.

За його словами, тенденція до зменшення тиражів – явище «глобальне», пов’язане зі зменшенням купівельної спроможності людей і, зокрема, переходом аудиторії в електронні ЗМІ.

Щодо якості послуг «Укрпошти», за його словами, в цьому році надійшла така ж кількість звернень, як і торік. Для полегшення збору інформації підприємство запровадило контакт-центр, який «більш якісно фіксує проблеми, що виникають». 

Загалом, фінансовий результат передплатної кампанії на 2 півріччя – 238 мільйонів гривень, з них ще не сплачено видавцям трохи більше 32 мільйонів.

«З них 20 мільйонів – це щодо тих видань, які не звірені документально. З ними плануємо розрахуватися протягом місяця, а з тими, де немає питань у документах – до кінця серпня», – сказав Олександр Чернявський.

Проблеми ж із оформленням документів виникли в тому числі у зв’язку з вірусом Petya A, який заблокував роботу багатьох дирекцій.

Водночас, за його словами, «Укрпошта» запроваджує  адресну мотивацію листонош за передплату. За кожен передплачений примірник газети чи журналу  (мінімальний термін передплати – 3 місяці) вони отримуватимуть 50 копійок у вигляді преміювання.

Нагадаємо, передплата газет і журналів на друге півріччя 2017 року станом на 1 липня склала, за даними «Укрпошти», 9 661,91 мільйонів примірників, тобто 94,4% до аналогічного періоду торік. Серед цих тиражів 57% - загальнонаціональні видання, 42,9% – місцеві, 0,005% – зарубіжні.  Водночас порівняно з передплатою на перше півріччя передплата дещо зменшилася. На 1 січня цього року було передплачено 10 млн 039 тис. примірників газет і журналів.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
457
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop