17:03
Четвер, 15 Червня 2017

Студент програв суд проти Порошенка щодо блокування російських соцмереж

14 червня Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) відмовив у задоволенні позову громадянина України, студента Національного університету «Києво-Могилянська академія» Микити Євстіфеєва до президента України Петра Порошенка про визнання неправомірним указу про заборону в Україні російських соціальних мереж і низки інших інтернет-ресурсів
Студент програв суд проти Порошенка щодо блокування російських соцмереж
Студент програв суд проти Порошенка щодо блокування російських соцмереж

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зазначено, що на засіданні суду заслухавши позиції сторін, «суд доволі оперативно ухвалив рішення і оголосив його резолютивну частину».

Колегія суддів ВАСУ відмовила у визнанні протиправними та нечинними низки пунктів указу президента від 15 травня від про введення в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» 31 травня.

Це рішення може бути оскаржене у Верховному суді України.

Позивач пан Євстіфеєв після засідання суду заявив, що визначиться з можливим поданням апеляції на рішення ВАСУ після вивчення повного тексту судового рішення.

Як нагадує агентство, наприкінці травня громадянин України Микита Євстіфеєв звернувся до ВАСУ з позовною заявою про визнання протиправним і недійсним підпункту 11 пункту 422, підпункту 11 пункту 423, підпункту 11 пункту 424, підпункту 11 пункту 425 додатку до рішення РНБО від 28 квітня 2017р «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» введеного в дію указом президента України від 15 травня 2017 №133/2017.

Читайте також

Нагадаємо, 15 травня Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», які передбачають блокування Mail.ru, «Яндекса», соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники». Крім того, суттєво розширено коло російських телерадіокомпаній, IT-компаній і виробників програмного забезпечення, які потрапили під обмеження.

17 травня після офіційної публікації указ набув чинності.

Фото: bdzhola.com

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1198
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop