13:13
Четвер, 23 Березня 2017

У YouControl не вважать свої дії незаконними – юрист (ДОПОВНЕНО)

Підставою для обшуків в квартирах керівництва ресурсу YouControl стало рішення судді Шевченківського районного суду у кримінальному провадженні за статею 359 Кримінального кодексу «Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації».
У YouControl не вважать свої дії незаконними – юрист (ДОПОВНЕНО)
У YouControl не вважать свої дії незаконними – юрист (ДОПОВНЕНО)

Про це «Детектору медіа» заявив заступник директора з правових питань, адвокат ТОВ «Ю-Контрол» Данііл Глоба.

«В даному випадку мова йде про те, що компанією YouControl незаконно використовується доступ до відкритих державних реєстрів. Це парадоксальна річ, адже законом передбачена відкрита можливість доступу до реєстрів будь-яких осіб, вільне копіювання, використання, поширення даних та іншої інформації, котра є відкритою і публічною. Це пряма норма закону, і не давати це – правовий нігілізм», – сказав пан Глоба.

Піар-менеджер YouControl Антоніна Ряховська розповіла «Детектору медіа», що «в даному випадку співробітники СБУ хочуть провести обшук і виявити всі носії інформації, на яких нібито зберігаються дані».

Вона також додала, що обшуки перекинулись і на інших співробітників компанії, а до офісу, де триває обшук, юриста так і не пускають.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, 23 березня, співробітники Служби безпеки України провели обшуки в квартирі комерційного директора Олени Лапи, а потім у генерального директора YouControl Сергія Мільмана.

На фото – Данііл Глоба

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
878
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop