Джапарова сподівається, що радіосигнал з Криму на Україну будуть глушити

Джапарова сподівається, що радіосигнал з Криму на Україну будуть глушити

3 Березня 2017
2425
3 Березня 2017
10:20

Джапарова сподівається, що радіосигнал з Криму на Україну будуть глушити

2425
Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова заявила, що глушіння сигналу з Криму – це не компетенція МІПу, і питанням має займатися відповідна структура
Джапарова сподівається, що радіосигнал з Криму на Україну будуть глушити
Джапарова сподівається, що радіосигнал з Криму на Україну будуть глушити

Про це повідомляє «Крим.Реалії»

«Ми порушуємо питання про глушіння сигналу неодноразово, але глушіння – це не компетенція Мінінформполітики, у нас немає ні потужностей, ні функціоналу. В цілому, це військова операція. Ми сподіваємося, що сигнал глушитиметься відповідними структурами», – сказала вона.

Джапарова додала, що радіомовленням, спрямованим на південь Херсонщини, російська влада Криму намагається відповісти на встановлення телерадіовежі на Чонгарі.

«Ми поставили вежу на Чонгарі, зараз дві радіостанції вже ведуть мовлення на Крим, охоплюючи 60-70 км півночі півострова. Але ми їх (кримську владу – ред.) переграємо, тому що ми в цьому сенсі активніші. Це яскравий показник того, що вони реагують на наші дії», – сказала Джапарова.

Зазначимо, 2 березня член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський заявив, що на адмінкордоні з окупованим Росією Кримом відбувається «дуель» між радіостанціями, які ведуть мовлення з території материкової України, і радіостанціями, які ведуть мовлення з анексованого півострова.

Нагадаємо, 2 грудня на Херсонщині неподалік контрольного пункту в'їзду-виїзду «Чонгар» біля адмінмежі з Кримом було розпочато будівництво телекомунікаційної вежі, яка транслюватиме українське радіо і телебачення на південні райони Херсонщини та анексований Росією Крим. Висота вежі становитиме 150 метрів, вартість вежі - 1 мільйон гривень, а вартість її будівництва  - 500 тисяч гривень. 

3 грудня так званий «міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму» Дмитро Полонський заявив, що мовлення українських медіа на територію Криму, яке планується розпочати за допомогою телевежі, будівництво якої розпочато 2 грудня в Херсонській області, буде припинено як таке, що «не відповідає російському законодавству». 

Натомість Сергій Костинський заявив, що окупаційній владі у Криму не вдасться заглушити українське мовлення, що здійснюватиметься на південні райони Херсонщини та анексований Росією півострів з нової телекомунікаційної вежі, яку побудують біля контрольного пункту в'їзду-виїзду «Чонгар».

25 грудня член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський повідомив, що телекомунікаційна вежа біля контрольного пункту в'їзду-виїзду «Чонгар» вже становить 90 метрів заввишки.

10 січня влада Херсонщини повідомила, що будівництво телевежі на адмінмежі з окупованим Росією Кримом для відновлення українського мовлення на півострів планують закінчити до кінця січня 2017 року.

25 січня стало відомо, що будівництво телевежі завершено.

У лютому 2017 року 150-метрова телевежа, збудована біля села Чонгар Генічеського району Херсонської області, почала трансляцію цілодобового мовлення на окупований Крим та сусідні з ним населені пункти Херсонщини у тестовому режимі. Сергій Костинський повідомив, що в районі Сімферополя можна слухати «Українське радіо» на 100.7 та Meydan Radiosı на 101.4 та 90.8. Очікується включення «Радіо Крым. Реалии» та «Херсон FM».

На фото - Еміне Джеппар

Фото: Vlada.io

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2425
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду