19:37
Четвер, 26 Січня 2017

Український омбудсмен зустрілася з дружиною Романа Сущенка

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська зустрілася з дружиною незаконно затриманого у Москві власного кореспондента «Укрінформу» Романа Сущенка Анжелою та представниками агентства.
Український омбудсмен зустрілася з дружиною Романа Сущенка
Український омбудсмен зустрілася з дружиною Романа Сущенка

Зустріч відбулася у четвер в офісі омбудсмена у Києві, повідомляє «Укрінформ».

На зустрічі були присутні, зокрема, заступник генерального директора Укрінформу Марина Сингаївська, заступник головного редактора міжнародної редакції агентства Ольга Будник, керівник Секретаріату Уповноваженого Богдан Крикливенко та його заступник Олена Смирнова.

Раніше уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська повідомила, що нею досягнуто домовленість про відвідання у СІЗО Москви (Росія) українського журналіста Романа Сущенка, який утримується в РФ за гратами через сфабриковане звинувачення у шпигунстві.

10 січня Марк Фейгін, адвокат незаконно заарештованого в Москві українського журналіста Романа Сущенка, повідомив, що його підзахисний чекає анонсованого раніше візиту українського омбудсмена Валерії Лутковської.

Читайте також

Представник секретаріату Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига повідомив, що омбудсмен Валерія Лутковська зможе відвідати українських громадян Романа Сущенка та Євгена Панова у СІЗО Москви тільки після того, як російський омбудсмен Тетяна Москалькова отримає дозволи прокуратури, суду і пенітенціарної системи Росії.

Як писав «Детектор медіа», власного кореспондента «Укрінформу» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня у Москві, куди він прибув з приватним візитом. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що журналіста тримають у СІЗО «Лефортово» і звинувачують у «шпигунстві». 28 листопада Лефортовський суд Росії продовжив арешт Сущенка до 30 січня 2017 року (на два місяці).

15 грудня Московський міський суд відхилив скаргу на арешт журналіста агентства «Укрінформ» Романа Сущенка, за допомогою якої захист намагався змінити запобіжний захід на домашній арешт. Суд залишив у силі рішення Лефортівського районного суду Москви від 28 листопада 2016 року про продовження утримання українця під вартою до 30 січня 2017 року. Міністерство закордонних справ України (МЗС) висловило рішучий протест у зв’язку з рішенням російського суду продовжувати тримати під вартою українського журналіста Романа Сущенка.

На фото - Марина Сингаївська, Анжела Сущенко, Ольга Будник, Олена Смірнова, Валерія Лутковська, Богдан Крикливенко (зліва направо)

Фото: «Укрінформ»

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
458
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop