13:00
Вівторок, 12 Липня 2016

Держкомтелерадіо розповів, що буде в телерадіоефірі в день Незалежності України

Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) повідомляє про організацію роботи щодо підготовки та висвітлення відзначення 25-ї річниці Незалежності України. Національною телерадіокомпанією України (НТКУ) та її філіями сплановано сітку мовлення на серпень, у якій передбачено показ програм і передач, присвячених цій події.
Держкомтелерадіо розповів, що буде в телерадіоефірі в день Незалежності України
Держкомтелерадіо розповів, що буде в телерадіоефірі в день Незалежності України

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо у прес-релізі.

«Зокрема, заплановано трансляцію урочистостей 23 та 24 серпня у місті Києві за участю керівництва держави, представників громадськості, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій. Також ТРК будуть висвітлювати інші просвітницькі, культурно-мистецькі, спортивні заходи, присвячені історії здобуття Україною незалежності, захисникам Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави, спрямовані на формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції», йдеться в релізі Держкомтелерадіо.

Читайте також

Як повідомляється, в ефір вийдуть документальні і художні фільми, тематичні теле- та радіопередачі, присвячені історії українського державотворення.

Зокрема, глядачі побачать документальний  фільм «Левко Лук'яненко. Покликаний бути символом», про боротьбу за Українську незалежну державу наприкінці 20-го сторіччя. Право на трансляцію цієї стрічки Національної телерадіокомпанії України (НТКУ)та її обласним філіям надав особисто Левко Лук’яненко.

Також телерадіокомпанії готують міжпрограмні заставки та ролики, привітання відомих особистостей. Зокрема, зараз записується цикл міжпрограмних роликів «Обличчя української історії».

Крім того, Держкомтелерадіо рекомендував ЗМІ використовувати в ефірі фільми започаткованого ним проекту «Розкажи про героя», мета якого – збирати на одній інтернет-платформі аудіовізуальні твори про події на сході України, протистояння українського народу загарбницькій політиці Росії, подвиги, бойовий шлях Збройних Сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів, волонтерів, лікарів та інших учасників визвольної війни українського народу.  

На даний час на інтернет-платформі у відкритому доступі та з правом подальшого поширення у ЗМІ розміщено майже 200 унікальних аудіовізуальних творів – фільмів, теле- та радіопрограм, роликів, які надали телерадіоорганізації усіх форм власності.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
892
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop