23 жовтня  ̶  показ стрічки «Мийники автомобілів» Володимира Тихого та зустріч із творчою групою

23 жовтня ̶ показ стрічки «Мийники автомобілів» Володимира Тихого та зустріч із творчою групою

23 Жовтня 2015
1205
23 Жовтня 2015
10:14

23 жовтня ̶ показ стрічки «Мийники автомобілів» Володимира Тихого та зустріч із творчою групою

1205
23 жовтня  ̶  показ стрічки «Мийники автомобілів» Володимира Тихого та зустріч із творчою групою
23 жовтня  ̶  показ стрічки «Мийники автомобілів» Володимира Тихого та зустріч із творчою групою

23 жовтня о 19:30 у кінотеатрі українського фільму «Ліра» відбудеться показ стрічки «Мийники автомобілів» Володимира Тихого та зустріч із творчою групою. Про це повідомляється на сторінці кінотеатру у Facebook.

 

У фільмі подано «кілька замальовок із життя мийників автомобілів, їхні нехитрі розваги - гамбургери, поліетилен, наповнений фантастичною сумішшю, «трава», пиво, музика; їхні сутички - звичайна боротьба за місцем під сонцем».

 

Володимир Тихий навчався режисури на кінофакультеті Київського державного інституту театрального мистецтва імені І.К. Карпенка-Карого в майстерні Михайла Іллєнка. У 1990-х зняв кілька короткометражних фільмів, найуспішніший з яких - «Русалонька» - побував на більш ніж вісімдесяти міжнародних кінофестивалях.

 

Ініціатор, режисер та співпродюсер кіноальманахів «Мудаки. Арабески» та «Україно, goodbye!», присвячених соціально-культурним, політичним і ментальним причинам, що деморалізують громадян України та мотивують до еміграції. Креативний продюсер та режисер документального альманаху «Відкритий доступ» (2013), що є своєрідною хронікою становлення громадянського суспільства в Україні.

 

У 2013 році закінчив роботу над другим повнометражним ігровим кінофільмом «Зелена кофта», світова прем'єра якого відбулася на міжнародному кінофестивалі у Сан-Себастьяні, до конкурсної програми якого цей фільм було відібрано.

 

Володимир Тихий створює документальний детектив «Бранці», що є розслідуванням розстрілу учасників Революції гідності. Він сам виносив поранених та вбитих з вулиці Інститутської.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1205
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду