Суд відпустив з-під домашнього арешту того, кого звинувачують у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія

Суд відпустив з-під домашнього арешту того, кого звинувачують у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія

16 Жовтня 2014
4243

Суд відпустив з-під домашнього арешту того, кого звинувачують у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія

4243
Суд відпустив з-під домашнього арешту того, кого звинувачують у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія
Суд відпустив з-під домашнього арешту того, кого звинувачують у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія

15 жовтня справу про вбивство журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія (на фото) було перекваліфіковано за статтею КК «хуліганство, вчинене групою осіб», одного з фігурантів справи Юрія Крисіна відпустили з-під домашнього арешту. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на газету «Вести».

 

Вчорашнє засідання Шевченківського суду у справі журналіста В'ячеслава Веремія пройшло в закритому режимі. «Це обурило присутніх представників «Правого сектора», які влаштували палку суперечку спершу в кабінеті головуючого судді потім і в залі суду. Суддя спершу пообіцяв зробити все можливе для відкритого процесу, але потім за клопотанням прокурора випровадив журналістів із зали суду», - написав журналіст «Громадське.ТВ» Богдан Кутєпов, який був присутній на засіданні.

 

Шевченківський районний суд відпустив з-під домашнього арешту під особисте зобов'язання одного з фігурантів справи 41-річного керівника охороною фірми Юрія Крисіна, пише Gazeta.ua. На засіданні суду в середу справа перекваліфікована за статтею КК «хуліганство, вчинене групою осіб, що супроводжувалося заподіянням тілесних ушкоджень». Санкція статті передбачає позбавлення волі до п'яти років.

 

Мати В'ячеслава Веремія - Катерина Аркадіївна Веремій - вимагає покарання винних. Адвокат матері загиблого журналіста Віталій Тітич зазначив, що, можливо, на наступних засіданнях суду буде піднято питання про зміну запобіжного заходу обвинуваченому.

 

 

Богдан Кутєпов також звернув увагу на те, що адвокат обвинуваченого - та ж особа, яка захищала Вадима Тітушка у справі про побиття ним журналістів Ольги Сніцарчук та Владислава Соделя 18 травня 2013 року. «Захищає цього садиста (і це дууже добре видно на відео) той самий адвокат, який колись захищав... самого Вадима Тітушка, який потім і дав назву знаменитому спортивно-культурному руху», - написав пан Кутєпов.

 

Нагадаємо, В'ячеслава Веремія було вбито в ніч з 18 на19 лютого. Він зі своїм колегою поверталися з редакції додому на таксі. На перехресті на машину напали озброєні невідомі, почали розгойдувати машину, витягли водія і пасажирів і почали їх бити. Дві людини отримали травми, а журналіст помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення. Міліція Києва порушила за цим фактом кримінальну справу.

 

2 липня стало відомо, що справу про вбивство журналіста «Вестей» В'ячеслава Веремія передають до суду. 

 

За даними Генеральної прокуратури України, у скоєному 19 лютого у Києві злочині підозрюють 45-річного Джалала Алієва на прізвисько «Діма Дагестанець». У ГПУ стверджують, що мають докази співпраці пана Алієва з одним з нардепів від Партії регіонів. Підозрюваний досі перебуває у розшуку. Тим часом журналісти «Вестей» знайшли ще двох фотокореспондентів, які повідомили, що постраждали від рук Джалала Алієва.

 

Ще одного підозрюваного - 41-річного екс-спортсмена Юрія Крисіна - було затримано у квітні цього року за статтею «Хуліганство». Йому загрожує ув'язнення від трьох до семи років. Як було встановлено раніше, він народився в Донецькій області, останні 11 років проживав у Києві. Газета стверджує, що на життя Юрій Крисін заробляв тим, що керував тітушками під прикриттям надання охоронних послуг.

 

Замовник злочину перебуває у розшуку з 5 травня. Продовжують встановлювати й інших осіб, причетних до злочину. Зокрема, у розшуку кримінальні авторитети Олексій Чеботар і Армен Саркісян.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4243
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду