З 29 вересня по 1 листопада – подання на вісім освітніх програм для журналістів

12 Вересня 2014
3358
12 Вересня 2014
12:35

З 29 вересня по 1 листопада – подання на вісім освітніх програм для журналістів

3358
З 29 вересня по 1 листопада – подання на вісім освітніх програм для журналістів

Журналістки Анна Романдаш  і Юлія Саліженко зібрали інформацію на сайті Platforma про найкращі гранти, стипендії та воркшопи для журналістів, дедлайни яких закінчуються восени. «Якщо ви хочете пройти стажування в Гарварді чи Вашингтоні, послухати лекції редакторів Esquire та Forbes, а у вільний час написати одну-дві статті для The Times - не зволікайте. Тим більше, що дедлайни деяких спливають дуже скоро», -  закликали журналістки колег.

 

Стажування для журналістів у США. Дедлайн: 30 вересня.

Міжнародний центр для журналістів запрошує студентів пройти стажування у Фонді Скріппса-Говарда у Вашингтоні. Учасники програми отримають можливість писати матеріали для сайту Фонду (Scripps Howard Foundation Wire) та висвітлювати події у столиці США. Написані статі будуть опубліковані в різних американських газетах. Учасникам покриють витрати на переліт, житло, медичне страхування, а також виплатять добові на харчування. Якщо ви навчаєтесь на останніх курсах журналістики або медіакомунікацій, вільно володієте письмовою та розмовною англійською - заповнюйте онлайн-заявку та чекайте на листа щастя. Детальна інформація - на офіційному сайті.

 

Стипендіальна програма інстиуту Редкліфа. Дедлайн: 1 жовтня та 1 листопада

Програма Інституту Редкліфа (Гарвардський університет) запрошує журналістів та експертів нових медіа подавати свої заявки на реалізацію проекту в галузі мистецтва, гуманітарних, соціальних, природничих і технічних наук. У разі відбору, учасник зможе отримати  стипендію до 75000 доларів, а також можливість працювати над своїм проектом у Гарварді протягом одного або двох семестрів. Від аплікантів чекають  онлайн-заявки,  детального опису журналістського проекту, над яким вони хочуть працювати, та інформації про самого кандидата і його потенціалу. Детальна інформація - на офіційному сайті. 

 

Грант імені Річарба Бістона для журналістів. Дедлайн: 29 вересня.

Журнал The Times приймає заявки від молодих іноземних кореспондетів на отримання журналістського гранту імені Річарда Бістона розміром у 6 000 фунтів стерлінгів. Ви отримаєте можливість провести шість тижнів за кордоном, проводити власні дослідження і висвітлювати зарубіжні події для The Times. Для цього необхідно лише мати досвід журналістської роботи, добре знати англійську мову та надати детальний опис плану власної поїздки та теми дослідження. Детальна інформація - на офіційному сайті.

 

Вільна школа жуналістики, копірайтингу та медіаменеджменту. Дедлайн: 27 жовтня.

З 30 жовтня по 2 листопада редактори та журналісти телеканалу «Дождь», журналу «Сноб», проекту Hopes&Fears (The Village), газети The New York Times, телеканалів BBC та Еспресо TV, журналів Esquire та Forbes проведуть лекції у Києві. Впродовж 4 днів учасники школи побувають на 25 лекціях та майстер-класах. Щоправда, навчання у школі не є безкоштовним, проте за ці 1600 гривень ви послухаєте найвідоміших метрів журналістської справи, а також матимете унікальну нагоду пройти стажування та працевлаштуватись у викладачів курсу. Для того, аби взяти участь у навчанні, необхідно лише зареєструватись на сайті школи та сплатити внесок. Детальна інформація на сайті.

 

Стипендія від Human Rights Watch. Дедлайн: 15 жовтня.

Магістри журналістики можуть спробувати свої сили, взявши участь у програмі Human Right Watch, присвяченій дослідженню прав людини. Учасники працюватимуть у Нью-Йорку або Вашингтоні, аналізуючи дотримання і порушення прав людей у світі, а також писатимуть звіти, організовуватимуть розслідування і вивчатимуть різні медіа. Програма розпочнеться у вересні 2015. Учасники отримуватимуть зарплатню у розмірі $55 тис. Для участі кандидат повинен надіслати резюме, супровідний лист, дві рекомендації, неопублікований текст-зразок і переклад диплома. Ідеальний кандидат повинен продемонструвати власний досвід у сфері дотримання прав людини, аналітичні здібності та добре знання англійської мови. Детальна інформація на офіційному сайті.

 

Стипендія на журналістське дослідження у Берліні. Дедлайн: 31 жовтня.

Німецькомовним журналістам рекомендуємо: стипендія на дослідження у сфері науки, політики, економіки та соціальної тематики. Репортери, які часто пишуть на ці теми, можуть подаватися аби отримати грант на стажування у Берліні, яке триватиме від півтора до трьох місяців. Учасників забезпечать робочим місцем, потрібними науковими ресурсами та місячною стипендією у розмірі 3500 євро. Детальна інформація на офіційному сайті.  

 

Програма Рейгана-Фаселла на дослідження у Вашингтоні. Дедлайн: 15 жовтня.

Громадські активісти, журналісти і вчені можуть подавати заявку на участь у програмі Рейгана-Фаселла, учасники якої п'ять місяців проведуть у Вашингтоні (США), досліджуючи демократію в обраних ними країнах чи територіях. Під час програми учасники зможуть зосередитися на найважливіших аспектах демократії, які їх цікавлять, а також  працювати над проектами щодо розвитку та посилення демократичних цінностей у певних регіонах. Для того аби стати учасником програми, журналісти мають заповнити онлайн-заявку та показати власний практичний досвід та бачення демократичного дослідження. Знання англійської обов'язкове.  Детальніше - за лінком

 

Конкурс статей про мистецтво «Observer/Anthony Burgess Prize». Дедлайн: 31 жовтня

Міжнародна фундація Ентоні Бьорджеса організовує конкурс найкращих статей, присвячених мистецтву. Журналісти можуть подавати нові англомовні матеріали, які стосуються теми мистецтва як-от інтерв'ю із письменниками чи музикантами, рецензії на книги чи балет. Журі звертатимуть увагу на оригінальність та аналітичність роботи. Відсутність публікацій у потужних виданнях є перевагою. Переможець отримає приз - 2000 фунтів стерлінгів. Але аби взяти участь, охочим доведеться заплатити внесок у розмірі 10 фунтів. Детальна інформація на офіційному сайті.

 

Матеріали в рамках розділу Media Innovations Lab підготовлені журналістками за сприяння Фонду розвитку українських ЗМІ посольства США в Україні.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3358
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду