Нацрада нагадала, що в Україні заборонені 15 російських телеканалів (ПЕРЕЛІК)

Нацрада нагадала, що в Україні заборонені 15 російських телеканалів (ПЕРЕЛІК)

9 Вересня 2014
7419

Нацрада нагадала, що в Україні заборонені 15 російських телеканалів (ПЕРЕЛІК)

7419
Нацрада нагадала, що в Україні заборонені 15 російських телеканалів (ПЕРЕЛІК)
Нацрада нагадала, що в Україні заборонені 15 російських телеканалів (ПЕРЕЛІК)

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення офіційно повідомила про заборону ретрансляції 15-ти російських каналів і надала їх перелік. Про це йдеться на сайті Нацради.

 

На території України, відповідно до рішень Національної ради й ухвал Окружного адміністративного суду міста Києва, в ефірних і кабельних мережах заборонено ретрансляцію 15-ти російських каналів:

 

1. «Первый канал. Всемирная сеть»

2. «РТР-Планета»

3. «НТВ-Мир»

4. «Россия-24»

5. «TVCI»

6. «Россия-1»

7. НТВ

8. ТНТ

9. «Петербург-5»

10. «Звезда»

11. «РЕН-ТВ»

12. «РБК-ТВ»

13. LifeNews

14. Russia Today

15. «История»

 

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 4 вересня визнала зміст російського телеканалу «История» (один з каналів Всеросійського державної телерадіокомпанії) таким, що не відповідає Європейській конвенції про транскордонне телебачення та чинному законодавству України. Відповідно до цього рішення провайдери мають припинити ретрансляцію цього каналу у своїх мережах.

 

24 липня Нацрада визнала, що зміст російських телеканалів «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия 24» і «ТВ Центр - Іnternational» (TVCI) не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинному законодавству України.

 

Перед цим, 17 липня, суд своєю ухвалою за позовом Нацради тимчасово заборонив ретрансляцію в Україні «ТВ Центр - Іnternational». Раніше, в березні, суд своєю ухвалою тимчасово призупинив за позовом Нацради ретрансляцію на території України каналів «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24», «НТВ-Мир».

 

17 липня Нацрада також вирішила, що застосовуватиме санкцію анулювання ліцензії в судовому порядку щодо провайдерів програмної послуги, які незаконно ретранслюють російські канали «Россия 1», НТВ, ТНТ, «Петербург 5», «Звезда» і РЕН ТВ.

 

7 серпня Нацрада визнала зміст російського телеканалу «РосБизнесКонсалтинг-ТВ» («РБК-ТВ») таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинному законодавству України.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7419
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
AvatarXXI
3595 дн. тому
Мудрейшие из бывших троечников (Нацсовет по вопросам теле- и радиовещания) скептически оценили наш с вами IQ (уровень мудрости), избавили нас от необходимости вырабатывать собственный информационный иммунитет и вместе с мутной водой враждебной пропаганды выплеснули «лишние» знания… Enjoy! Да здравствуют диетические СМИ!
Татьяна
3595 дн. тому
Проте, наявніть "Руського радіо" (наше, авто... - потрібне підкреслити) ніхто не забороняє. Віддайте їх частоти місцевим мовникам! Зробіть наш ефір українським - без владімірского централу і упоітельних расейськіх вєчєров. Убезпечте себе і своїх дітей від російськомовного хамства. Такими мають бути кроки у Нацради. Не у державних мовників потрібно забирати ліцензії, а у тих, хто не має намірів плекати українське, у тих, хто наближає руській мір до берегів Дніпра.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду