Рудьковський зареєстрував проект про скасування законів 16 січня

26 Січня 2014
6443

Рудьковський зареєстрував проект про скасування законів 16 січня

6443
Рудьковський зареєстрував проект про скасування законів 16 січня
Народний депутат з фракції від Партії регіонів Микола Рудьковський зареєстрував у Верховній Раді законопроект про скасування законів, ухвалених 16 січня.
 
Також на сайті парламенту з`явилася інформація про документ народного депутата (УДАР) Миколи Паламарчука - Проект закону про статус осіб, які постраждали під час проведення мирних зібрань, гарантії їх соціального захисту, зареєстрований 25 січня.
 
Тексти законопроектів ще не опубліковано.
 
Раніше, 23 січня, народний депутат Владислав Атрошенко (Партія регіонів) зареєстрував законопроект про скасування так званого закону Колесніченка-Олійника і закону про заочне кримінальне провадження, ухвалених Верховною Радою 16 січня. 
 
Нагадаємо, 17 січня президент Віктор Янукович підписав 11 законів та одну постанову, що були прийняті Верховною Радою 16 січня.

 

Як писала «Детектор медіа», правозахисники відправили 450 запитів на інформацію до усіх народних депутатів, щоб з'ясувати, хто з них насправді голосував за закон «Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» №3879.

 

16 січня Верховна Рада ухвалила закон Колесніченка-Олійника, що встановлює кримінальну відповідальність за наклеп, забороняє поширення екстремістських матеріалів, посилює регулювання діяльності громадських організацій, дозволяє закривати сайти без рішення суду - на підставі рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації,зобов'язує реєструвати інтернет-ЗМІ, забороняє «незаконне» збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про правоохоронців, суддів та їх близьких родичів чи членів сім'ї, дозволяє президенту та Верховній раді достроково припиняти повноваження членів Національної ради з питань телебачення та радомовлення, а також містить низку інших норм, що обмежують права і свободи громадян.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6443
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду