Тимофій Брік став ректором Київської школи економіки

Тимофій Брік став ректором Київської школи економіки

19 Травня 2022
2052

Тимофій Брік став ректором Київської школи економіки

2052
Він став наймолодшим ректором, який був призначений на цю посаду в Україні.
Тимофій Брік став ректором Київської школи економіки
Тимофій Брік став ректором Київської школи економіки

Доктор філософії, асоційований професор KSE та керівник Центру соціологічних досліджень KSE Institute Тимофій Брік став ректором Київської школи економіки.

Тимофію Бріку 34 роки. Він став наймолодшим ректором, який був призначений на цю посаду в Україні.

У 2011 році він здобув ступінь магістра соціології та соціальних досліджень в Утрехтському університеті, а в 2013-му захистив PhD з соціології в Мадридському університеті імені Карлоса III. У 2018 році отримав нагороду імені Наталії Паніної «Найкращий молодий соціолог».

З 2021-го Тимофій Брік є національним координатором опитування European Social Survey (ESS), яке проводиться в більшості країн Європи.

Крім цього, він є головою наглядової ради аналітичного центру CEDOS («Центр дослідження суспільства»), входить в дорадчу раду проекту «Продавці рейтингів» Texty.org, а також в дорадчу раду дослідницької компанії Gradus. У Київській школі економіки працює з 2018 року.

Тимофій Брік став гостьовим дослідником London School of Economics and Political Science. Разом з головою департаменту соціальної політики Лусіндою Платт він виграв грант на дослідження потреб серед українських вимушених переселенців.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2052
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду