18:00
Вівторок, 24 Листопада 2020

Сергій Іванов сказав, що Офіс президента не пропонував йому долучитися до пулу блогерів

1 562
Блогер уточнив, що не був в Офісі президента та на жодній зустрічі в форматі off the record.
Сергій Іванов сказав, що Офіс президента не пропонував йому долучитися до пулу блогерів
Сергій Іванов сказав, що Офіс президента не пропонував йому долучитися до пулу блогерів

Блогер та ведучий Сергій Іванов сказав «Детектору медіа», що не отримував пропозицій від Офісу президента щодо залучення до пулу блогерів, які говоритимуть про позитивні тренди у внутрішній політиці. Про ідею створення такого пулу в інтерв’ю виданню «Бабель» розповів радник керівника ОПУ Михайло Подоляк.

«Як можна бути частиною пулу, якого немає? З іншого боку, якби був цікавий медійний проєкт, а не такий, як цей канал "Дом", спрямований на досягнення стратегічних цілей в українському інформаційному полі – я подумав би, якби він був цікавим. Але я про таке не чув, – розповів Сергій Іванов. – Перспективи офіційної співпраці в інформаційній сфері з Офісом президента я розгляну після їх офіційного надходження».

Блогер уточнив, що не був в Офісі президента та на жодній зустрічі в форматі off the record з президентом Володимиром Зеленським, керівником ОП Андрієм Єрмаком, його радником Михайлом Подоляком тощо.

Нещодавно користувачі соцмереж звернули увагу на те, що деякі блогери почали синхронно публікувати схожі пости. Наприклад, Сергій Іванов, блогер Сергій Наумович та політолог Костянтин Бондаренко опублікували пости про п’ятого президента Петра Порошенка, який розповідав про хвору на коронавірусну інфекцію тещу та в той же час ходив на кінопремʼєру.

Пан Іванов розповів, що побачив цю інформацію в колеги з телеканалу «Ісландія» Василя Крутчака. «У мене є коло однодумців, як й у всіх. Як і в будь-яких людей, які є лідерами думок. <…> Коли пишуть мої друзі, я часто шерю. Друзі шерять мене. Це мережа, певною мірою. Горизонтальна мережа зв’язків, – сказав він. – Те, що збігаються пости – вибачте, у нас резонансі теми однакові для всіх. Можна весь фейсбук у цьому звинуватити».

Фото: Сергій Іванов / Facebook 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1562
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду