Влада Мальти вирішила провести незалежне розслідування вбивства Дафни Каруани Галіції

Влада Мальти вирішила провести незалежне розслідування вбивства Дафни Каруани Галіції

21 Вересня 2019
1987
21 Вересня 2019
12:50

Влада Мальти вирішила провести незалежне розслідування вбивства Дафни Каруани Галіції

1987
Прем'єр-міністр Мальти Джозеф Мускат призначив суддю у відставці Емерітуса Майкла Малліа провести незалежне громадське розслідування вбивства журналістки.
Влада Мальти вирішила провести незалежне розслідування вбивства Дафни Каруани Галіції
Влада Мальти вирішила провести незалежне розслідування вбивства Дафни Каруани Галіції

Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на видання Times of Malta.

Як відомо, Дафна Каруана Галіція звинувачувала прем'єра в корупції та проводила розслідування на основі Panama Papers.

До складу комісії, яка займатиметься розсідуванням її вбивства, окрім Емерітуса Майкла Малліа, увійдуть також колишній декан юридичного факультету, конституційний експерт Ян Рефало і судмедексперт Ентоні Абела Медічі.

Очікується, що розслідування мають завершити протягом дев'яти місяців, а за його підсумками буде оприлюднено звіт.

Нагадаємо, 53-річна журналістка-розслідувачка та блогерка Дафна Каруана Галіція загинула 16 жовтня 2017 року. Її автомобіль вибухнув незабаром після того, як вона виїхала з дому. Пані Каруана Галіція була відома своїми розслідуваннями корупції прем'єр-міністра Мальти Джозефа Муската та інших представників влади на основі «Панамського архіву».

Організація PEN International, яка об’єднує письменників, редакторів, перекладачів та журналістів, вважає, що для розслідування вбивства журналістки має бути зроблено більше.

У 2018 році журналістці присудили антикорупційну нагороду від Transparency International – Anti Corruption Award.

У травні 2019-го Рада Європи закликала Мальту провести незалежне розслідування щодо вбивства журналістки Дафни Каруани Галіції.

Незабаром після її вбивства на Мальті затримали трьох підозрюваних, їм висунули офіційні звинувачення. Проте замовників злочину досі не встановили.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1987
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
anticriminal
1887 дн. тому
Если этому миру и нужна какая-то «революция», то прежде всего — антикриминальная, в ходе которой власть должны получить наиболее достойные во всех отношениях люди — честные, моральные, интеллигентные. Порядочным людям пора объединяться против современных полуобезьян, навязывающих вместо законов свои уголовные «понятия». Объединяться, невзирая на границы между странами. «Орангутанги» и «гамадрилы» не должны быть над людьми. Эволюция должна пойти дальше, чтобы новые кроманьонцы вытеснили уголовников - этих современных неандертальцев. И только после этого на Земле наступит действительно новый порядок. Появится мир, согласие и условия для продолжения развития цивилизации. Все остальные проблемы решатся с поразительной лёгкостью, если во власти не будет бандоты.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду