16:26
Середа, 6 Березня 2019

«Стоп корупції» виключено з Глобальної мережі журналістів розслідувачів GIJN

3 813
Українську громадську організацію «Стоп корупції», яка випускає однойменний проект журналістських розслідувань, виключено з Глобальної мережі журналістів розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів.
«Стоп корупції» виключено з Глобальної мережі журналістів розслідувачів GIJN
«Стоп корупції» виключено з Глобальної мережі журналістів розслідувачів GIJN

Про це повідомив «Детектору медіа» Дейв Каплан, виконавчий директор GIJN.

Це перший випадок в історії глобального об’єднання, що охоплює 177 організацій у 76 країнах світу. Рішення про виключення «Стоп корупції» підтверджено двічі.

«18 вересня (2018 року. — ДМ) рада GIJN одноголосно проголосувала за виключення з її складу “Стоп корупції”. Рада вважала, що група занадто залучена до політичної активності, а також були тривожні твердження про відсутність журналістського професіоналізму та про конфліктів інтересів. “Стоп корупції” звернулися з апеляцією на рішення ради, і відбулося слухання з комітетом ради директорів GIJN. Наступне голосування повного правління, яке відбулося 15 лютого 2019 року, одностайно підтвердило рішення про виключення групи. “Стоп корупції” більше не є членом GIJN», — повідомив «Детектору медіа» Дейв Каплан, виконавчий директор GIJN.

Наразі «Стоп корупції» підтримується низкою інших міжнародних організацій. Також на сайті «Стоп корупції» й досі зазначено про членство організації у Глобальній мережі журналістів-розслідувачів GIJN (Global Investigative Journalism Network), хоча це вже не відповідає дійсності.

«Детектор медіа» звертався по коментарі до проекту «Стоп корупції», його координаторів Романа Бочкали й Тараса Лилика, але не отримав відповідей.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3813
Переглядів
Коментарі
Коля
10:10 / 18 Березня 2019
Даже удивительно что справедливость существует. Стоп кор " антикоррупционеры" которые берут деньги у коррупционеров и делают заказные сюжеты. Но делают все это так тупо, что даже не интересно
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду