19:00
Вівторок, 16 Жовтня 2018

Поліція знайшла докази вбивства журналіста Хашоггі в саудівському консульстві в Туреччині - ЗМІ

2 жовтня саудівський журналіст The Washington Post Джамаль Хашоггі пішов до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі для вирішення особистих питань і зник. За словами його нареченої, з установи він не виходив. Турецька влада вважає, що його там вбили. 15 жовтня турецьким слідчим дозволили обшукати саудівське консульство у цій справі.
Поліція знайшла докази вбивства журналіста Хашоггі в саудівському консульстві в Туреччині - ЗМІ
Поліція знайшла докази вбивства журналіста Хашоггі в саудівському консульстві в Туреччині - ЗМІ

Про знайдені докази вбивства повідомляє Associated Press з посиланням на джерело в турецьких держорганах.

Такод повідомляється, що консул Саудівської Аравії покинув Туреччину через кілька годин після того, як стало відомо, що в консульстві проведуть обшук турецькі слідчі. При цьому у Саудівській Аравії офіційно ніяк не прокоментували його від'їзд.

Нагадаємо, 2 жовтня саудівський журналіст The Washington Post Джамаль Хашоггі пішов до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі для вирішення особистих питань і зник. За словами його нареченої, з установи він не виходив. Турецька влада вважає, що його там вбили.

Видання CNN повідомило, що Туреччина має аудіо- та відеодокази того, що Джамаля Хашоггі вбили у консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі.

Наречена журналіста заявила, що годинник на руці журналіста записав момент його вбивства.

Також ЗМІ повідомляють, що британські посадові особи начебто почали складати список саудівських чиновників та урядовців, які потенційно можуть потрапити під дію санкцій до завершення розслідування зникнення журналіста Джамала Хашоггі.

15 жовтня турецьким слідчим дозволили обшукати саудівське консульство у справі зникнення Хашоггі. За повідомленнями ЗМІ, перед прибуттям слідчих до консульства зайшли прибиральники. 

За інформацією джерел CNN, Саудівська Аравія готує доповідь, у якій планує визнати, що смерть Джамаля Хашоггі сталася «у результаті неправильно проведеного допиту».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1087
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop