21:00
Вівторок, 18 Вересня 2018

«Страна.ua» заявила, що їхнього папараці намагалася завербувати СБУ

Видання оприлюднило запис, на якому начебто співробітник Служби безпеки України погрожує В'ячеславу Селезньову.
«Страна.ua» заявила, що їхнього папараці намагалася завербувати СБУ
«Страна.ua» заявила, що їхнього папараці намагалася завербувати СБУ

Інтернет-газета «Страна.ua» опублікувала матеріал, у якому стверджує, що на двох співробітників видання чиниться тиск співробітниками СБУ. Одному з них, папараці В'ячеславу Селезньову, який був затриманий після купівлі чотирьох грамів марихуани, запропонували співпрацювати зі СБУ. Селезньов стверджує, що його примусово доставили до відділення поліції, не надали можливості зв’язатися з адвокатом, протримали всю ніч у відділку та відпустили лише після згоди співпраці.

Видання оприлюднило запис розмов фотографа з невідомим, який погрожував «неприємностями» матері Селезньова, якщо той відмовиться надавати інформацію про діяльність редакції «Страни.ua». Також повідомляється, що телефон Селезньова прослуховувався і за ним стежили.

«Детектор медіа» звернувся до керівниці прес-центру СБУ Олени Гітлянської із проханням прокоментувати публікацію інтернет-газети  «Страна.ua».

«Я вже сьогодні це коментувала єдиною фразую: «Тепер питання, що вони курять, відпало». Поки що я більше не можу нічого коментувати, тому що у мене немає оперативної інформації і я не можу вам говорити за всі розробки. Я висловила свою власну думку», - розповіла вона. 

Щоб отримати більш детальну інформацію, пані Гітлянська рекомендувала звернутися з офіційним запитом до СБУ.

«ДМ» звернеться до СБУ із запитом.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
732
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop