14:47
П'ятниця, 23 Березня 2018

Стало відомо ім’я судді, який вестиме попередні слухання у справі Сущенка

Судові засідання у справі незаконно затриманого в Москві українського журналіста Романа Сущенка, які розпочинаються 27 березня, вестиму суддя Мосміськсуду Олег Музиченко, повідомив адвокат Романа Марк Фейгін.
Стало відомо ім’я судді, який вестиме попередні слухання у справі Сущенка
Стало відомо ім’я судді, який вестиме попередні слухання у справі Сущенка

Про це Марк Фейгін розповів кореспондентові «Укрінформу».

«Уже відомо, хто вестиме попередні слухання у справі Сущенка в Мосміськсуді. Це суддя Олег Музиченко. Людина інтелігентної зовнішності. Здається, розуміє українську мову. Говорить тихо, впівголоса. Неконфліктний. Не всі клопотання відхиляє. Але для нас це нічого не означає. Музиченко - частина системи. А рішення у справах, подібних до нашої, в Росії вирішуються не в суді», - сказав Фейгін.

Пан Фейгін висловив припущення, що суд може закінчитися в травні.

Суддя Мосміськсуду Олег Музиченко вів кілька резонансних справ, нагадує «Укрінформ». Зокрема справу російського націоналіста Даніла Константінова (нині Константінов перебуває в політичній еміграції у Вільнюсі).

Нагадаємо, 24 січня 2018 року Московський міський суд продовжив строк тримання під вартою Сущенка на два місяці - до 30 березня 2018 року.

Як повідомляв «Детектор медіа», власного кореспондента інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув із приватним візитом. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка тримають у СІЗО «Лефортово» і звинувачують у «шпигунстві». Покарання за ст. 276 КК РФ («Шпигунство») передбачає до 20 років позбавлення волі. 

20 лютого Марк Фейгін і Роман Сущенко завершили ознайомлення з матеріалами справи, а 21 лютого Роман Сущенко розпочав ознайомлення з речовими доказами у кримінальній справі проти нього.

20 березня Московський міський суд відхилив скаргу адвоката Марка Фейгіна на останнє продовження терміну утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка.

Читайте також

На фото: Мосміськсуд

Фото: Neva.Today

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
230
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop