09:20
Четвер, 15 Лютого 2018

Вадим Міський став програмним директором ГО «Детектор медіа»

Новим програмним директором ГО «Детектор медіа» став Вадим Міський, відомий фахівець у сфері адвокації та медіа.
Вадим Міський став програмним директором ГО «Детектор медіа»
Вадим Міський став програмним директором ГО «Детектор медіа»

З 2014 року Вадим Міський обіймав керівні посади у найбільшій українській коаліції громадських організацій — Реанімаційному Пакеті Реформ (РПР), останні півтора роки очолював відділ адвокації РПР, де координував співпрацю з органами влади для пришвидшення реформ. Під його керівництвом відбувалася розробка Дорожньої карти реформ РПР у 20 сферах державної політики, а також підготовка щорічних оглядів «Реформи під мікроскопом». У 2013-2014 роках Вадим Міський координував регіональну мережу Громадського руху ЧЕСНО, а до того — регіональне представництво руху в Чернівецькій області. Магістр прикладної математики та державного управління.

З 2015 року на громадських засадах є членом Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», обраний громадськими об'єднаннями у сфері захисту інтересів дітей та молоді, з 2017 року обіймає посаду секретаря Наглядової ради. Автор публікацій про завдання та перебіг реформи державних телерадіокомпаній у суспільне мовлення.

«Перед ГО “Детектор медіа” стоять серйозні задачі на найближчі роки: ще ефективніше впливати на медіареформи в Україні, ще швидше реагувати на зміни в медійному, політичному та громадському секторі, ще точніше відповідати своєму позиціонуванню як watchdog українських ЗМІ. З огляду на це, сподіваюся, що притік “свіжої крові” надасть нашій організації потужного імпульсу і, зокрема, посилить наші адвокаційні зусилля»,— прокоментувала призначення голова ГО «Детектор медіа», шеф-редактор порталу «Детектор медіа» Наталія Лигачова. Вона також підкреслила, що успішний досвід праці в РПР – дуже авторитетній коаліції громадських організацій – став вирішальним чинником перемоги саме Вадима у конкурсі на цю посаду.

«У час динамічних реформ медіаспільнота має подбати про впорядкування державної політики у сфері медіа. На жаль, на рівні уряду ані суб'єкта, ані комплексного формування політики у цій сфері немає, — підкреслив Вадим Міський. — Українські журналісти і ЗМІ стикаються сьогодні з численними викликами, які спонукають медіаспільноту до об'єднання, пошуку нових шляхів співпраці й нетривіальних рішень нових проблем. Детектор медіа має багатий досвід лідерства у сфері медіа, тому ми з новими силами і підходами продовжимо розвивати демократичне, вільне та професійне медіасередовище і критичне мислення у медіаспоживачів».

Раніше посаду програмного директора ГО «Детектор медіа» обіймав Роман Шутов, який  з лютого 2018 року вирішив розвивати свою  кар’єру за межами організації.

Зазначимо, 12 лютого на Загальних зборах членів Громадської організації «Детектор медіа» було оновлено склад всіх керівних органів.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3825
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop