Зміни в керівництві ГО «Детектор медіа»

Зміни в керівництві ГО «Детектор медіа»

11 Січня 2018
2432

Зміни в керівництві ГО «Детектор медіа»

2432
Зміни в керівництві ГО «Детектор медіа»
Зміни в керівництві ГО «Детектор медіа»

Громадська організація «Детектор медіа» повідомляє, що нову посаду директора ГО з 12 січня 2018 року обійме Галина Петренко. До цього Галина Петренко працювала з 2016 року головним редактором порталу «Детектор медіа», з 2014 року – заступницею шеф-редактора «Телекритики».

Діана Дуцик, яка з 2014 року обіймала посаду виконавчого директора ГО «Детектор медіа», залишає посаду за власним бажанням.

Голова ГО «Детектор медіа» Наталія Лигачова висловлює Діані Дуцик щиру подяку за той великий внесок, який вона зробила в розвиток організації. Спочатку як головний редактор сайту MediaSapiens (з 2011 року). Потім, у досить важкий для організації час, Діана очолила виконавчу дирекцію й завдяки їй та зусиллям усієї команди «Детектор медіа» досяг значних успіхів як в інституційному розвитку, так і у створенні інноваційних продуктів на кшталт онлайн-підручника «Медіадрайвер», онлайн-курсу «Новинної грамотності» тощо.

Уся команда «Детектора медіа» щиро зичать Діані Дуцик нових успіхів та буде рада співпрацювати з нею у будь-яких інших форматах.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2432
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду