10:45
Вівторок, 2 Січня 2018

Відбудеться суд YouControl з СБУ (ОНОВЛЕНО)

2 січня об 11:00 у Шевченківському районному суді міста Києва відбудеться судове засідання за позовом Служби безпеки України (СБУ) щодо визначення запобіжного заходу засновнику і директору компанії YouControl Сергію Мільману, якого звинувачують у несанкціонованому доступі до відкритих реєстрів
Відбудеться суд YouControl з СБУ (ОНОВЛЕНО)
Відбудеться суд YouControl з СБУ (ОНОВЛЕНО)

Прокурори вимагають арешт або заставу у 6,5 млн грн, повідомляється на сторінці YouControl у Facebook.

«Тобі потрібно існування незалежної від СБУ інформаційно-аналітичної системи YouControl? Підтримуєш ‒ приходь! – йдеться у повідомленні. – Запрошуємо: депутатів, представників влади, лідерів думок, громадських активістів, журналістів та наших користувачів приєднатися до нас під час розгляду справи в суді. Нам потрібна ваша підтримка і об'єктивне висвітлення ситуації».

Зазначено також, що прокурор і слідчий клопотали про закрите засідання. У YouControl вимагають відкритого розгляду процесу.

«Ми знаємо, що значать відкриті дані для економіки нашої країни, в тому числі в контексті боротьби з корупцією», – повідомляє прес-служба YouControl.

YouControl веде трансляцію із зали суду.

Нагадаємо, що 23 березня, співробітники Служби безпеки України провели обшуки в квартирі комерційного директора Олени Лапи, а потім у генерального директора YouControl Сергія Мільмана.

Пізніше заступник директора з правових питань, адвокат ТОВ «Ю-Контрол» Данило Глоба повідомив, що підставою для обшуків в квартирах керівництва ресурсу YouControl стало рішення судді Шевченківського районного суду у кримінальному провадженні за статею 359 Кримінального кодексу.

27 березня пан Мільман заявив, що керівництво онлайн-сервісу хотіло написати офіційну пропозицію силовим структурам, які неодноразово просили надати їм доступ до системи YouControl.

YouControl - аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів України. Формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1605
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
20.0% (1)
 
Ні, не подобається!
20.0% (1)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
60.0% (3)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 5
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop